Praktiska informācija Summer Sound festivāla apmeklētājiem

Pievienot komentāru
Praktiska informācija Summer Sound festivāla apmeklētājiem
Publicitātes foto

Jau šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks krāšņākie un lielākie Latvijas pludmales svētki –LMT Summer Sound festivāls. Festivāla organizatori apkopojuši noderīgu informāciju apmeklētājiem.

Festivāla apmeklētāji savas biļetes varēs apmainīt pret aprocēm t/c Spice Rīgā, sākot no 27. jūlija līdz 29. jūlijam, bet no 28. jūlija līdz 30. jūlijam festivāla aproces varēs iegūt arī t/n Kurzeme Liepājā. LMT Summer Sound telšu un kemperu pilsētiņa būs atvērta no ceturtdienas, 28. jūlija, plkst. 17:00 līdz svētdienai, 31. jūlija, plkst. 15:00.

Mērojot ceļu uz LMT Summer Sound festivālu no Lietuvas puses, festivāla viesiem jāņem vērā ceļu satiksmes ierobežojumi uz A11 ceļa posmā no Rucavas līdz Nīcai. Ērtākai nokļūšanai uz festivālu tiek organizēts LMT Summer Sound ekspresis, kas kursēs no Rīgas uz Liepāju 28. jūlijā plkst. 18:00, kā arī 29. jūlijā plkst. 9:00 un plkst. 16:00. Ekspresis atgriezīsies Rīgā 31. jūlijā plkst. 9:00 un plkst. 13:00. Brauciena maksa ir 8 eiro, biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs.

Šī gada gaidītākie festivāla viesi ir vācu elektroniskā folka un regeja mūzikas apvienība Milky Chance, daudzsološais beļģu dīdžejs Lost Frequences, šarmantais angļu mūziķis King Charles un ukraiņu roka leģendas Okean Elzy. Tāpat Summer Sound festivālā šogad būs iespēja dzirdēt virkni Latvijas mākslinieku – uz festivāla skatuves kāps Carnival Youth, Ozols, Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Rīgas Modes, Bermudu Divstūris, Dzelzs Vilks, Justs, Aija Andrejeva u.c. Festivāls piedāvās arī bagātīgu izklaides un atrakciju programmu, kā arī nakts ballītes ar labākajiem Latvijas dīdžejiem.

Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla divu dienu biļetes par 38 eiro un divu dienu biļetes ar telts vietu par 45 eiro.