Komentāri
Posts un neraža uz Latvijas ceļiem! Smieklīgākie Miljons.com apkopojums par vietām, kur laužam savus auto
Miljons.com

Latvijas auto ceļi (arī dažas ielas mūsu galvaspilsētā un ne tikai) jau kļuvuši par folkloru, kas būs aktuāla mūžam. Piedāvājam ieskatīties arī uz vairākiem desmitiem gadījumu dažādās Latvijas malās, no kurām dažās, starp citu, vēl šobaltdien nekas nav mainījies.

Bedres, bedres un vēlreiz bedres – neskatoties uz masu ceļu remontiem pēdējos gados, Latvijā joprojām ir ļoti daudz vietu, kas ir bīstamas ne tikai spēkratiem, bet arī mūsu dzīvībām. Smieklīgi, ja vien tas nebūtu skumji. Taču šoreiz tikai un vienīgi ar humoru ieskatīsimies lielākajās tautas portāla Miljons.com spilgtākajos attēlos ar lielākajām postažām uz pašmāju ceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl