Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Positivus var sākties: īsais ceļvedis, kur lētāks alus un ēdiens?
Foto: Skaties.lv

Dodoties uz festivālu, lielākajai daļai apmeklētāju svarīgākais ir grupas un garderobe, ko ņemt līdzi, lai būtu gatavs visam, taču portāls Skaties.lv ar izklaides ziņu redaktoru Kārli priekšgalā palīdzēs jums saprast vēl vienu svarīgu faktoru – ar ko jārēķinās, dodoties uz Salacgrīvu.

Stāvvietas cena – nemainīga

Vēl bez ēdiena un dzēriena svarīga ir arī stāvvieta, kas šogad par iebraukšanu prasa tikpat, cik pagājušajā gadā – 10 eiro. Kā jau visur minēts, arī mēs varam ieteikt slēgt iekšā piedzīvojumu garu, mest darbus pie malas un uz festivālu doties pēc iespējas drīzāk, jo rindas, visticamāk, nebūs īsākas un sastrēgumi – mazāki – kā citus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Maltīte – 4-6 eiro

Alus un sidrs, ja runājam par festivāla oficiālajiem dzērieniem, visur maksā vienādi – 3,50 eiro, taču pārējo dzērienu vērtība jau sāk variēt. Piemēram, Mežpils alus ir dažādās cenās, 3-5 eiro. Šoferīšiem kafija pārsvarā maksā 1,50 eiro, bet enerģijas dzēriens pieejams par 2,50 eiro. Savas garšas kārpiņas apmierināt varēs visu ēdienu veidu piekritēji. Ja gribas vienkārši uzkost, kartupeļi frī gandrīz visur maksā apaļus divus eiro.

Lai labāk izprastu cenu buķeti, lūk, daži piemēri no dažādām vietām – Ezīša miglā burgera komplekts no maciņa prasīs sešus eiro, Turkkebab, kas šogad, šķiet, valda festivāla barotavu skaitu ziņā (trīs ēstuves), lielais Dürum kebabs maksā 5,50 eiro, bet Lido cūkgaļas šašliku iespējams nobaudīt pa 4 eiro. Cigarešu cenas, kā jau tas pieņemts, neatšķiras no veikalu cenām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl