Positivus festivālā uzstāsies DJ Mike Skinner un Branko no Buraka Som Sistema

Komentāri
Positivus festivālā uzstāsies DJ Mike Skinner un Branko no Buraka Som Sistema
Publicitātes foto

Uz Red Bull Music Academy skatuves Positivus festivālā šovasar uzstāsies atzītais britu dīdžejs Mike Skinner (Maiks Skinners) kopā ar Mančestras apvienību Murkage, kā arī pasaules mūzikas elpas vēstnesis, portugālis Branko no elektroniskās deju mūzikas projekta Buraka Som Sistema. Arī pārējā laikā uz deju ritmiem apvītās skatuves redzēsim gan uzlecošās zvaigznes, gan Baltijā un pasaulē jau novērtētus vārdus.

DJ Maiks Skinners, kurš līdz 2011. gadam bija pazīstams kā britu hiphopa un UK garage projekta The Streets līderis, labāko Apvienotās Karalistes klubu noskaņu uz Red Bull Music Academy skatuves iegriezīs sestdienas naktī. Viņam piebiedrosies Mančestras dīdžeju, producentu un mūziķu kolektīvs ar segvārdu Murkage, kas gādās par neaizmirstamu un vēl neizpaustus pārsteigumus sološu priekšnesumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt portugālis Branko, kurš kā daļa no mūzikas projekta Buraka Som Sistema savulaik uzstājies kā Glastonberijā, tā Roskildes festivālā, Positivus apmeklētājus iepazīstinās ar aktuālākajām elektroniskās mūzikas skaņām no visas pasaules.

Jaunākās tendences no Baltijas un visas pasaules

Red Bull Music Academy skatuve Positivus festivālā pirmo reizi tika atklāta 2009. gadā, un kopš tā brīža skatuves programmas kuratori ik gadu uz Positivus ved labāko, jaunāko un aktuālāko no Baltijas un visas pasaules. Kā atzīst Red Bull mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Tomeks Boguševskis, Red Bull Music Academy galvenais mērķis ir atbalstīt radošumu mūzikā, vienlaikus izglītojot un palīdzot izprast jaunākās tendences mūzikas pasaulē. ”Tāpēc ļaujiet jūs pārsteigt arī šogad ar izcilāko no mūsu svaigākās mūzikas kolekcijas,” viņš aicina.
Labāko no Igaunijas elektroniskās mūzikas uz Red Bull Music Academy skatuves šovasar piedāvās elektrosoula projekts Smthing Smthing, viens no spēcīgākajiem igauņu dīdžejiem – DJ Dave Storm kopā ar Stee Downes, jaudīgāko igauņu producentu apvienība Cartoon, kā arī DJ Quest, kurš lieliski kombinē akadēmiski gūtās zināšanas klasiskajā mūzikā ar hausmūzikas visplašākajām izpausmēm.

Foto

Uz Red Bull Music Academy skatuves kāps arī itālis Mario Moretti, kura DJ setos būtiska vieta ir atblāzmām no itāļu disko, savukārt unikālo Baltijas repa un R’nB skanējumu atklās lietuviešu vokālists un dīdžejs DJ Fingalick kopā ar Baltijas urbānās mūzikas smagsvaru DJ Vaiper Despotin. Latviju tikmēr pārstāvēs bītu meistars, liepājnieks NiklāvZ, un jau tuvākajā laikā Red Bull Music Academy skatuves programma tiks papildināta ar vēl citiem vārdiem.
Festivāla programma

2016. gadā Positivus festivāla galvenie mākslinieki būs britu popmūziķe Elija Goldinga, pankroka leģenda Igijs Pops un elektroniski sapņainā franču grupa M83. Positivus festivālā, kas šovasar svinēs savu desmito jubileju, uzstāsies arī tādi mākslinieki kā Years & Years, Hot Chip, Air, John Newman, Grimes, Charles Bradley, Richard Hawley, Mercury Rev, Wolf Alice, Oh Wonder un daudzi citi.

Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz Positivus sešām skatuvēm, tostarp galvenajām.

Festivāla biļetes

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 90 eiro, ar telts vietu – 98 eiro. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam tikai piektdien, sestdien vai svētdien – 50 eiro. VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250 eiro. Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10 eiro. Pērkot trīs dienu biļeti ar vai bez telts vietas Nordea bankomātos, saņem vienu iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā bez maksas. Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro; kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro. Gandrs Rent-a-Tent telts īre (1-2 personām) – 65,00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram telts iemītniekam. VIP koka mājiņas īre (1-4 personām) – 300, 00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram mājiņas iemītniekam. Positivus Ekspresis – 6,50 eiro vienā virzienā. Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10,00 eiro; autostāvvietas abonements trim dienām iepriekšpārdošanā – 25,00 eiro. Vienas dienas ieejas biļete Rimi Bērnu salā – 7 eiro, trīs dienu biļete – 15 eiro. Visas biļetes bez komisijas maksas nopērkamas www.positivusfestival.com.

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ar unikālo Positivus TV kanālu ļauj festivāla apmeklētājiem izjust festivāla īpašo gaisotni mēneša garumā, turklāt piedāvā arī citus tehnoloģiskos risinājumu festivāla teritorijā.

Lasi vēl