Komentāri
Populāru sociālo tīklu dzīvokļu sludinājumu grupu pāršalcis kāds īpaši uzbāzīgs piedāvājums
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējos gados sociālais tīkls “Facebook” spēris soli priekšā mums tik labi zināmajiem Draugiem.lv, tāpēc visa virtuālā “dzīve” daudziem pārcēlusies uz turieni. Viena no populārākajām slēgtajām grupām Latvijā ir “Dzīvokļu īres piedāvājumi”, kur var ieraudzīt izteiktas “pērles”, kā, piemēram, šis kungs, kurš meklē ne tikai istabu…

Viņš savā sludinājumā arī izteicis vēlmi savu nākamo mītni dalīt ar kādu sievieti, turklāt cenu “griesti” ir 100 eiro. Nav skaidrs, vai tas ir joks, vai arī puisis patiesi nopietni meklē gan dzīvokli, gan dzīvesbiedreni, taču publikācija izraisīja plašu rezonansi minētajā grupā. Daudzi viņam izteica uzmundrinājumus, bet citi atkal bija sašutuši par šāda veida sludinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl