Komentāri
Populāru sociālo tīklu dzīvokļu sludinājumu grupu pāršalcis kāds īpaši uzbāzīgs piedāvājums
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējos gados sociālais tīkls “Facebook” spēris soli priekšā mums tik labi zināmajiem Draugiem.lv, tāpēc visa virtuālā “dzīve” daudziem pārcēlusies uz turieni. Viena no populārākajām slēgtajām grupām Latvijā ir “Dzīvokļu īres piedāvājumi”, kur var ieraudzīt izteiktas “pērles”, kā, piemēram, šis kungs, kurš meklē ne tikai istabu…

Viņš savā sludinājumā arī izteicis vēlmi savu nākamo mītni dalīt ar kādu sievieti, turklāt cenu “griesti” ir 100 eiro. Nav skaidrs, vai tas ir joks, vai arī puisis patiesi nopietni meklē gan dzīvokli, gan dzīvesbiedreni, taču publikācija izraisīja plašu rezonansi minētajā grupā. Daudzi viņam izteica uzmundrinājumus, bet citi atkal bija sašutuši par šāda veida sludinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl