Popularitāti iekaro suņu “bērnudārzi”

Komentāri
Popularitāti iekaro suņu “bērnudārzi”
Foto: Jeff Ro, Flickr

Brazīlijas lielpilsētas Sanpaulu betona džungļos cilvēki arvien biežāk vientulības kliedēšanai par kompāniju izvēlas dzīvniekus, nevis ģimeni. Taču tiem, kas aizņemti darbos, nereti nav laika par dzīvniekiem pienācīgi parūpēties. Taču šai problēmai nu rasts risinājums.

Cilvēka labākais draugs ir un paliek cilvēka labākais draugs, taču, kā lai atstāj savu mīluli vienu pašu mājās, kad jādodas uz darbu vai komandējumā? Atbilde – suņu bērnudārzs jeb vieta, kur droši atstāt savu suni pieredzējušu speciālistu uzraudzībā. Tāds ir atvērts Sanpaulu, ļaujot suņu saimniekiem par nelielu, bet taisnīgu samaksu, atstāt savu četrkājaino draugu tikpat jautrā kompānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņu aprūpes centra īpašniece skaidro, ka dzīvniekam šeit netiek vienkārši pielikts uzraugs – suns tiek arī veselīgi barots un, ja nepieciešams, tiek sekots līdzi arī dzīvnieka higiēnai un veselībai, ļaujot sunim pārdzīvot saimnieka prombūtni. Dzīvnieku atstāšana dienas aprūpes centrā nav īpaši dārgs prieks – pakalpojuma cena ir, sākot no 230 dolāriem mēnesī.

Tiek lēsts, ka Brazīlija ir mājvieta apmēram 100 miljoniem mājdzīvnieku, kas to padara par otru lielāko dzīvnieku pārtikas un aprūpes preču noieta tirgu pasaulē aiz ASV.

Lasi vēl