Popularitāti iekaro suņu “bērnudārzi”

Komentāri
Popularitāti iekaro suņu “bērnudārzi”
Foto: Jeff Ro, Flickr

Brazīlijas lielpilsētas Sanpaulu betona džungļos cilvēki arvien biežāk vientulības kliedēšanai par kompāniju izvēlas dzīvniekus, nevis ģimeni. Taču tiem, kas aizņemti darbos, nereti nav laika par dzīvniekiem pienācīgi parūpēties. Taču šai problēmai nu rasts risinājums.

Cilvēka labākais draugs ir un paliek cilvēka labākais draugs, taču, kā lai atstāj savu mīluli vienu pašu mājās, kad jādodas uz darbu vai komandējumā? Atbilde – suņu bērnudārzs jeb vieta, kur droši atstāt savu suni pieredzējušu speciālistu uzraudzībā. Tāds ir atvērts Sanpaulu, ļaujot suņu saimniekiem par nelielu, bet taisnīgu samaksu, atstāt savu četrkājaino draugu tikpat jautrā kompānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņu aprūpes centra īpašniece skaidro, ka dzīvniekam šeit netiek vienkārši pielikts uzraugs – suns tiek arī veselīgi barots un, ja nepieciešams, tiek sekots līdzi arī dzīvnieka higiēnai un veselībai, ļaujot sunim pārdzīvot saimnieka prombūtni. Dzīvnieku atstāšana dienas aprūpes centrā nav īpaši dārgs prieks – pakalpojuma cena ir, sākot no 230 dolāriem mēnesī.

Tiek lēsts, ka Brazīlija ir mājvieta apmēram 100 miljoniem mājdzīvnieku, kas to padara par otru lielāko dzīvnieku pārtikas un aprūpes preču noieta tirgu pasaulē aiz ASV.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl