Populārākie “jūtūberi” Latvijā: Pie mums ar šo naudu nopelnīt nevar!

6 komentāri
Populārākie “jūtūberi” Latvijā: Pie mums ar šo naudu nopelnīt nevar!
Foto: GameFace

Nesen Latvijas “jūtūberu” sfērā notika satricinājums – ilgu laiku pirmajā vietā atradās Evelīnas Pārkeras kanāls, bet tagad jau kādu brīdi kroni sev galvā likuši FunFaceTV puiši – Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš. Jautājām viņiem, kā tas ir – būt par šīs jomas pārstāvim šepat pie mums.

“Labam “jūtūberim” nevajadzētu kaunēties no sevis, no saviem darbiem, jāliek un jāfilmē tas, kas pašam šķiet labs un interesants materiāls,” pieredzē dalās Norberts.

“Obligāts ieteikums – būt oriģinālam!” turpina ventspilnieks, kurš stingri piekodina, ka kopēšanu pie mums nemīlot. “Plaģiāts Latvijas “YouTube” sfērā nevienam nepatīk, “heits” garantēts!” Viņš uzsver, ka jāveido saikne ar saviem skatītājiem. “Runā ar viņiem, iedomājies, ka tie ir tavi draugi!”

Foto

Jautāts par to, vai šī ir vieta, kur “taisīt” naudu, Norberts atbild noraidoši: “Nekad neesi motivēts “taisīt” naudu, svarīgi, lai ir “fun” elements vienmēr, jo skatītāji nav muļķi, uzreiz pateiks īsts vai nav!”

No TOP3 Latvijas “YouTube” kanāliem, FunFaceTV ir vienīgais, kurš savu skatītāju iepriecina ar video katru dienu, kas arī ir puišu panākumu atslēga. Pašlaik viņiem ir nedaudz vairāk kā 44 (!) tūkstoši abonentu.

Popularitātes pieaugums noteikti saistīts arī ar raidījumu, kas portālos Skaties.lv un TVPlay piedzīvoja divas sezonas – “GameFace”.

“Nekādu naudu te dabūt nevar, tāpēc, ja interesē tikai pelnīt, šis nav jums!” Neskatoties uz šiem vārdiem, tieši šis ir tas, kā savu ikdienu aizpilda abi varoņi. “Turpināsies arī sadarbība ar portālu Skaties.lv. Tad jau redzēs, kas no tā sanāks! Turpināsim ticēt savam sapnim!”

6 komentāri