Playboy atteicies no sieviešu kailfoto

3 komentāri
Playboy atteicies no sieviešu kailfoto
Foto: Scanpix

Kamēr Latvijā daudz diskutē par tikumību, pazīstamais žurnāls Playboy paziņojis, ka turpmāk vairs nepublicēs sieviešu kailfoto, ar ko tas ir bijis pazīstams daudzus desmitus gadus.

Tiesa, tikumība nav bijis apsvērums šādam lēmumam, bet gan lasītāju intereses zudums un pamatīgais tirāžas kritums apstākļos, kad kailfoto ir brīvi pieejami internetā. Pasaulē gan medijos, gan sociālajos tīklos Playboy lēmums tiek uztverts kā veselas mediju ēras beigas. Pazīstamā interneta medija Huffington Post dibinātāja Ariana Hafingtone atzīst, ka bez vecā Playboy pasaule šodien jau ir citādāka. Lēmumam seko arī daudz ironisku komentāru. Viens no tiem – beidzot patiesībai atbildīs aizbildinājums, ko cilvēki līdz šim izmantoja, pieķerti, lasot šo žurnālu. Proti, ka žurnāls tiek lasīts interviju dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Playboy konkurenta Latvijā – žurnāla Klubs – bijušais galvenais redaktors Juris Šleiers gan secina, ka arī intervijām žurnālos vairs nav tāds efekts kā savulaik kailfoto. Tikmēr daži lasītāji secina, ka Playboy bez kailfoto ir kā autožurnāls bez automašīnām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl