Playboy atteicies no sieviešu kailfoto

1 komentārs
Playboy atteicies no sieviešu kailfoto
Foto: Scanpix

Kamēr Latvijā daudz diskutē par tikumību, pazīstamais žurnāls Playboy paziņojis, ka turpmāk vairs nepublicēs sieviešu kailfoto, ar ko tas ir bijis pazīstams daudzus desmitus gadus.

Tiesa, tikumība nav bijis apsvērums šādam lēmumam, bet gan lasītāju intereses zudums un pamatīgais tirāžas kritums apstākļos, kad kailfoto ir brīvi pieejami internetā. Pasaulē gan medijos, gan sociālajos tīklos Playboy lēmums tiek uztverts kā veselas mediju ēras beigas. Pazīstamā interneta medija Huffington Post dibinātāja Ariana Hafingtone atzīst, ka bez vecā Playboy pasaule šodien jau ir citādāka. Lēmumam seko arī daudz ironisku komentāru. Viens no tiem – beidzot patiesībai atbildīs aizbildinājums, ko cilvēki līdz šim izmantoja, pieķerti, lasot šo žurnālu. Proti, ka žurnāls tiek lasīts interviju dēļ.

Playboy konkurenta Latvijā – žurnāla Klubs – bijušais galvenais redaktors Juris Šleiers gan secina, ka arī intervijām žurnālos vairs nav tāds efekts kā savulaik kailfoto. Tikmēr daži lasītāji secina, ka Playboy bez kailfoto ir kā autožurnāls bez automašīnām.

TOP komentāri

  • Ingūns 38g
    0 0 0

    Ingūns 38g

    Superīgas sievietes velos ar Dāmu iepazities sexs miļām kaijslīgām atiecībām 22370494

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl