3 komentāri
Pirms lietošanas nomazgāt: Maxima darbiniece tīra stendu, balansējot uz greipfrūtiem
Foto: Konstantins Abramčiks

Šodien kāda Aizkraules lielveikala Maxima pircējs Konstantins iemūžinājis ļoti amizantu brīdi – darbiniece centusies uzkopt augļu stendu, ar kājām bradājot virsū pašiem produktiem.

Fotogrāfija ievietota sociālajā tīklā Facebook, un pie tās no oficiālā konta jau paspējuši komentēt gan paši Maxima pārstāvji, gan arī lērums citu ļautiņu, kuri nekautrējas izteikt savas versijas par notiekošo situāciju. Interesanti, ka attēlā redzams vēl kāds cits vīrietis, kurš knipsē notiekošo situāciju.

TOP komentāri

 • vauuu
 • vai
  +2 +2 0

  vai

  Gribēju teikt,ko gribēt no tādas MAXIMA bodes,ja tur vieni pāķi smirdī nopīpējušies strādā un šeit Aizkraukle,tad bez komentāriem:))) rullē maximas bodes:))))
  Taisnību saku,man riebjās tais nodaļās ko pirkt,kur griežāms kas,jo tās pārdevējas tā nopīpējušās smird vēee
 • Rebeka
  +4 +2 -2

  Rebeka

  Tā nav veikala darbiniece, viņa neveic uzkopšanu, un nav uzkāpusi uz augļiem. Tā ir insektu iznīdētāja, kura atbrauc lai părbaudītu, vai insektu iznīdēšanas lampas darbojas kā nākas. Un viņa ir uzkāpusi uz augļu kastu malām, kuras viducī savienojas. Nevajaga celt lieki ažiotāžu, ja no malas skatoties, cilvēki neizprot situāciju. Ja jau viss cilvēkiem liekās tik slikts
  Maximās, kāpēc tad cilvēku pūļi nesamazinās... Aprunāt tikai māk, bet kad jāizvēlas veikals kur iepirkties, tad gan visi skrien tik uz Maximu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl