Pirmo reizi visi seši Bondi redzami vienuviet

Komentāri
Pirmo reizi visi seši Bondi redzami vienuviet
Foto: EPA/ LETA

Visi seši aktieri, kuri atveidojuši neuzveicamā aģenta Džeimsa Bonda lomu, nu aplūkojami Londonas Vaska figūru muzejā. Viņu vaska figūras tapušas, gaidot slepenā aģenta 007 jaunākās filmas pirmizrādi.

Šī ir pirmā reize, kad vienuviet redzami visi seši Bondi. Tiso kundzes vaska figūru muzejā līdz šim bija skatāma britu aktiera Daniela Kreiga vaska figūra. Tagad viņam pievienojušies arī pārējie pieci aktieri, kuri atveidojuši aģentu 007 – Rodžers Mūrs, Timotijs Daltons, Šons Konerijs, Džordžs Lezenbijs un Pīrss Brosnans.

Katras figūras izgatavošana prasa daudz naudas un lielu darbu. Katra no tām izmaksājusi aptuveni 150 tūkstošus mārciņu, un katrai detaļai tiek pievērsta vislielākā uzmanība. Piemēram, katrs mats tiek ievietots atsevišķi, un izmantoti tiek tikai dabīgie mati. Lai izveidotu visas figūras, ap 20 skulptoriem bija nepieciešami četri mēneši.

1. decembrī sāksies sešu Bonda vaska figūru pasaules turneja.

Figūras tapušas, gaidot Bonda jaunākās filmas Spektrs nonākšanu uz lielajiem ekrāniem. Jaunajā filmā šifrēta ziņa no nepazīstama avota izved Bondu uz draudīgas kriminālās organizācijas Spektrs pēdām. Galveno lomu jau ceturto reizi atveido Daniels Kreigs.

Filmas ar britu rakstnieka Jana Fleminga radīto neuzveicamo aģentu 007 Džeimsu Bondu tiek uzņemtas jau kopš 1962. gada.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl