Pirmo reizi Latvijā uz Erota skatuves – kailā joga

Komentāri
Pirmo reizi Latvijā uz Erota skatuves – kailā joga
Publicitātes foto

Jau 19. un 20. februārī divas seksīgas ungāru draiskules Szilvi un Brigi festivāla Erots 2016 apmeklētājiem sniegs Latvijas mērogā vēl nebijušu erotisku piedzīvojumu – pikantus kailās jogas priekšnesumus. Festivāla rīkotāji sola, ka pēc šā šova iekarsušas būs ne vien abas draiskules, bet visa publika!

Ja kailās jogas nodarbības fitnesa klubā jau izklausās gana pikanti, tad Erotā varēs sajust īstu seksuālās enerģijas ”sprādzienu”. Piemēram, poza, kad kāda no ungāru daiļavām eleganti aizliks kāju aiz galvas, vienlaikus sevi maigi glāstot, būs miljonu vērta! Nemaz jau nerunājot par pikantākām pozām, ko tvirtās un lokanās meitenes, izmantojot savus aprasojušos augumus, demonstrēs duetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan Latvijā kailās jogas nodarbības vēl netiek piedāvātas, īpaši iecienītas tās ir kļuvušas tādās metropolēs kā Ņujorka un Londona, kur iespēja iemācīties pieņemt savu ķermeni un atraisīt seksuālo enerģiju tiek likta augstā vērtē. Tostarp kailo jogu praktizē arī tādas slavenības kā Halle Berija, Gvineta Paltrova, Dženifera Lopesa un Nikolass Keidžs. Kamēr Holivudas zvaigznes to dara aiz slēgtām durvīm kopā ar treneriem, tikmēr parastie mirstīgie vairāk piekopj grupu nodarbības, kur satiekas dažādu izmēru dzimumlocekļi, vagīnas, krūtis un dibeni. Un ko tur kautrēties? Visi taču esam piedzimuši kaili!

Foto

Kā zināms, lielākais erotikas festivāls Baltijā Erots 2016 notiks 19. un 20. februārī Ķīpsalas hallē. Tajā līdzās ungāru daiļavām divas dienas un naktis uz skatuves kāps mākslinieki no Baltkrievijas, Portugāles, Spānijas un Latvijas. Neizpaliks arī plašs mīlas preču klāsts, enerģiskas dejas klubu deju konkursā, nesteidzīga atpūta lounge zonā un trakulīgas izklaides. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma! Vairāk: www.erots.lv

Oficiālais Erots 2016 pre-party naktsklubs Coyote Fly.

Biļetes uz Erots 2016 var iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) un intīmpreču veikalā ”Kupidons plus”. Pasteidzies iegādāties biļetes par rekordzemu cenu – tikai 12 EUR, jo, tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes kļūs dārgākas!

Erots 2016 norises laiki: 19. un 20. februāris 18.00–03.00

Erotikas festivālu-izstādi Erots 2016 organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma Z un Z – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls Kupidons plus. Pasākumu atbalsta One touch prezervatīvi, tūrisma operators Prieks Tūre un Cēsu alus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl