Pirmo reizi Latvijā! Krāsu skrējiens

Komentāri
Pirmo reizi Latvijā! Krāsu skrējiens
AFP

Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairāk nekā 33 pasaules valstīs, un šogad pirmo reizi arī pie mums Latvijā – Jūrmalā!

2.jūlijā Jūrmalā, Kauguros, pirmo reizi Latvijā notiks Krāsu skrējiens. Tā 5 km distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru, ko nodrošinās muzikāls pavadījums no Samba De Riga bundziniekiem un Latvijā zināmiem dīdžejiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krāsu skrējiena starts būs Kauguros. Distanci var veikt skrienot, nūjojot, dejojot vai vienkārši pastaigājoties, izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs pieci krāsu punkti katrā kilometrā, kur darbinieku komanda nobērs skrējējus ar krāsām, katrā posmā citu – jūras zilā, vasaras dzeltenā, spilgti oranžā un Baltijas maratoni rozā krāsā. Distancē tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem.

Vēlamais Jūrmalas krāsu skrējiena dresscode – balts apģērbs un saulesbrilles. Visos piecos krāsu skrējiena punktos dalībniekus iemūžinās fotogrāfi, un fotogrāfijas būs pieejamas pēc sacensībām. Distances finišā būs pieejama tīrīšanas zona.

Jūrmalas Krāsu skrējiens norisināsies Jūrmalas pusmaratona ietvaros, un kopumā šajā sporta pasākumā būs četras distances –

1. Turkish Airlines pusmaratona jeb 21 kilometru distance, ko īpaši izstrādājusi Latvijas garo distanču skrējēja Anita Kažemāka;
2. Inbox.lv 10 kilometru distance;
3. Jūrmalas Krāsu skrējiena 5 kilometru skriešanas/nūjošanas distance;
4. Lego 500 metru līdz viena kilometra distance bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Krāsas tiks izmantotas tikai 5km Krāsu skrējiena distancē!

Ja vēl neesi paspējis reģistrēties Jūrmalas krāsu skrējiena sacensībām, to vēl šodien vari izdarīt mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv. Reģistrējoties līdz 30. jūnijam, dalības maksa Turkish Airlines distancē ir 15 EUR, 10km distancē 9 EUR, bet Jūrmalas Krāsu skrējienā 8 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, reģistrējoties dalībai LEGO bērnu distancēs pirms sacensībām mājas lapā, dalība bez maksas.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl