Pirmizrāde filmai Juras laikmeta pasaule

Komentāri

Gadiem ilgā gaidīšana daudziem kinomīļiem ir beigusies. Pirmizrādi pieredzējis filmas Juras laikmeta parks (Jurassic Park) ceturtais turpinājums. Iepriekšējā filma pie skatītājiem nonāca pirms 14 gadiem.

Daudzu ilgi gaidītais filmas Juras laikmeta parks ceturtais turpinājums – filma ar nosaukumu Juras laikmeta pasaule – pirmizrādi piedzīvojusi Parīzes Elizejas laukos. Taču pie kino skatītājiem filma nonāks mēneša vidū.

Filmas Juras laikmeta parks pirmo divu daļu režisors ir Stīvens Spīlbergs, līdzdarbojies arī filmas uzņemšanā kā izpildproducents. Ceturto filmu uzņēmis līdz šim mazpazīstamais režisors Kolins Trevorovs. Viņš ir pārliecināts, ka jaunā filma Juras laikmeta faniem neliks vilties.

Filmā darbība risinās 22 gadus pēc notikumiem filmā Juras laikmeta parks. Cilvēku interese par dinozauru parku ir samazinājusies. Lai palielinātu apmeklētāju skaitu, pateicoties gēnu inženierijai, tiek radīts dinozaura hibrīds. Jaunajai radībai izdodas izkļūt brīvībā, un tā ir jānotver, lai novērstu vispārēja haosa radīšanu salā, kur atrodas atrakciju parks.

Kopš 1993. gada, kad iznāca Juras laikmeta parka pirmā daļa, visu trīs līdzšinējo filmu kopējie kases ieņēmumi sasnieguši ap diviem miljardiem dolāru.

Lasi vēl