Pirmizrāde filmai Juras laikmeta pasaule

Komentāri

Gadiem ilgā gaidīšana daudziem kinomīļiem ir beigusies. Pirmizrādi pieredzējis filmas Juras laikmeta parks (Jurassic Park) ceturtais turpinājums. Iepriekšējā filma pie skatītājiem nonāca pirms 14 gadiem.

Daudzu ilgi gaidītais filmas Juras laikmeta parks ceturtais turpinājums – filma ar nosaukumu Juras laikmeta pasaule – pirmizrādi piedzīvojusi Parīzes Elizejas laukos. Taču pie kino skatītājiem filma nonāks mēneša vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas Juras laikmeta parks pirmo divu daļu režisors ir Stīvens Spīlbergs, līdzdarbojies arī filmas uzņemšanā kā izpildproducents. Ceturto filmu uzņēmis līdz šim mazpazīstamais režisors Kolins Trevorovs. Viņš ir pārliecināts, ka jaunā filma Juras laikmeta faniem neliks vilties.

Filmā darbība risinās 22 gadus pēc notikumiem filmā Juras laikmeta parks. Cilvēku interese par dinozauru parku ir samazinājusies. Lai palielinātu apmeklētāju skaitu, pateicoties gēnu inženierijai, tiek radīts dinozaura hibrīds. Jaunajai radībai izdodas izkļūt brīvībā, un tā ir jānotver, lai novērstu vispārēja haosa radīšanu salā, kur atrodas atrakciju parks.

Kopš 1993. gada, kad iznāca Juras laikmeta parka pirmā daļa, visu trīs līdzšinējo filmu kopējie kases ieņēmumi sasnieguši ap diviem miljardiem dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl