Pink Floyd gatavo saldo ēdienu saviem faniem

Pievienot komentāru
Pink Floyd gatavo saldo ēdienu saviem faniem
AFP

11.novembrī dienasgaismu ieraudzīs Pink Floyd mūzikas albumu kolekcija, kurā būs apkopoti leģendārās grupas agrāko gadu ieraksti, papildināti ar iepriekš vēl nedzirdētu materiālu.

Pink Floyd mūzikas albumu kolekcijā The Early Years 1965-1972 būs iekļauti 27 diski, – CD un DVD/Blu-Ray, ļaujot dedzīgākajiem faniem izsekot grupas gaitām kopš tās dibināšanas. Kolekcijā, tostarp, būs iekļauts arī tā saucamais Pink Floyd ”svētais grāls” – astoņi mūzikas gabali, kas ierakstīti 1967.gada oktobrī Džona Letema īsfilamai Speak, bet tā arī netika izmantoti. Turklāt šī filmai sarakstītā mūzika līdz šim grupas faniem nekad un nekur nav bijusi pieejama.


Kolekciju plānots sadalīt sešos komplektos, kas tirgū nonāks pakāpeniski, bet tiem, kuri iegādāsies uzreiz visu kolekciju, būs ekskluzīva iespēja savā ipašumā iegūt vēl vienu īpašu disku komplektu. Padomāts arī par tiem Pink Floyd mūzikas cienītājiem, kuri nevēlas tik daudz disku – kolekcijas nozīmīgāko ierakstu apkopojums būs pieejams arī divu CD komplektā.

Pink Floyd apjomīgā kolekcija The Early Years 1965-1972 mūzikas veikalu plauktos nonāks 11.novembrī un tās cena būs 700 dolāru.