Pilnmēness iespaidos norises mīlas frontē: ko zvaigznes sola septembrī

Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Septembra laikā, kad visa tauta savos īpašumos ražu vāc un cāļus skaita, savā dzīvē uzsvaru liksi uz fundamentālajām vērtībām, jautājumiem un atbilžu meklēšanu šajā saistībā.

Naudas plūsma un darba virziens septembrī uzsvaru liks uz visu iesākto, novilcināto un nokavēto darbu nodošanu, tāpēc viss uzmanības gaismas stars būs jāvirza uz šķēršļu izgaismošanu savā ceļā.

25. septembra pilnmēnesī vingrinies ieraudzīt vairāk par ārēji manifestēto savos līdzgaitniekos un kolēģos. Ar nelabvēļiem un gaisa maisītājiem tev jātiek skaidrībā pēc iespējas ātrāk, jo diez vai tev pietiks enerģijas šo pasākumu izstiept vēl viena mēneša garumā. Un tad jau svaigiem spēkiem, enerģētiski iztīrītu darbavietu un priekšniecības dievpalīgu pieliec punktus vai izsaukuma zīmes saviem iekavētajiem projektiem.

Mīlas attiecību un tām saistītajā emocionālajā jomā prognoze rāda, ka septembra vētras nav gaidāmas. Spēsi tvert attiecību bildi visā tās kopskatā, neknibinoties un nekašķējoties par mazbūtiskiem sīkumiem. Komunikācijā ar tuvajiem cilvēkiem nepieļauj veco kļūdu – izdarot secinājumus un pieņemot lēmumus balstoties uz nenozīmīgas informācijas drumslām. Ieteicams ieklausīties savā partnerī, jo sacītajā saklausīsi atbildes uz tevi vajājošajiem jautājumiem.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl