Komentāri
PIKANTI FOTO! Donalda Trampa līdzinieks Taimskvērā izklaidējas ar pieticīgi ģērbtām modelēm
AFP

Kur pusplikas sievietes, tur arī Tramps… Šoreiz gan Taimskvērā pikantās situācijās pieķertais izrādījies ASV Republikāņu partijas prezidenta amata kandidāta līdzinieks.

Runā, ka ikvienam cilvēkam kaut kur pasaulē esot vismaz viens līdzinieks. Donaldam Trampam, iespējams, tādi ir pat vairāki. Un viens no viņiem vakar ļoti labi pavadīja laiku Ņujorkas Taimskvērā – kurš gan varētu sūdzēties par izskatīgu, bikini tērptu daiļavu kompāniju un Bentley kabrioletu?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākums Taimskvērā ir daļa no britu fotogrāfes Elisones Džeksones projekta, kurā tiek meklēti pasaules slavenību līdzinieki. Trampa līdzinieks ar 12 pusplikām meitenēm pozēja fotogrāfiem dažādās pikantās situācijās, bet uz plakātiem, ko modeles nesa rokās pastaigas laikā pa Ņujorkas centrālajām ielām, varēja lasīt uzrakstus, kuros izmantotas frāzes no Trampa rupjajiem un sievietes aizskarošajiem citātiem.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl