Pieteicies “Latloto” 63 477 eiro laimētājs no Raganas

Komentāri
Pieteicies “Latloto” 63 477 eiro laimētājs no Raganas
FOTO: LETA

Šodien Latvijas Loto birojā bija ieradies aizvadītās nedēļas veiksmīgākais loteriju spēlētājs no Raganas, kurš Latloto 5 no 35 uzminēja piecus skaitļus un laimēja 63 477,87 eiro.

Savu vārdu laimētājs plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās. Viņš pastāstīja, ka ir strādājošs pensionārs un savu laimīgo loterijas biļeti spēlei reģistrējis agri no rīta braucot uz darbu. Loterijas viņš spēlējot laiku pa laikam, “kad uznāk luste un ir lieka naudiņa kabatā”.

Par savu laimestu viņš uzzinājis, pārbaudot laimējušos skaitļus laikrakstā. “Kopš tā brīža jūtos ļoti pacilāts”, smaidot stāsta sirmais kungs. Tā kā viņa ģimenē esot divi pieauguši bērni un mazbērni, laimētā nauda tikšot izmantota viņu atbalstam.

Jau ziņots, ka trešdienas, 27.augusta izlozē, skaitļu loterijā Latloto 5no35 tika pareizi uzminēti pieci skaitļi un laimēti 63 477,87 eiro! Veiksmīgā kvīts ar 12 spēles variantiem par 9 eiro tika iegādāta Raganā, Degvielas uzpildes stacijas Virši-A veikalā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl