Svarīga piesardzība it visā: aprīļa astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Svarīga piesardzība it visā: aprīļa astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Pumpuriem plaukstot, klāt sulu mēnesis aprīlis. Jūtu pasaulē pēc nedaudz ieilguša gavēņa atkal uzbangos instinkti, tomēr ierobežotas brīvības apstākļos arī “medībās” jāņem vērā visi piesardzības pasākumi. Ne mazāk uzmanīgiem šomēnes jābūt finanšu lietās, kad spēja nopelnīt var nebūt samērojama ar ieguldīto enerģiju un risks var sevi neattaisnot.

Vairāk par to, ko zvaigznes sola aprīlī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

6

Jaunava

Pavasarim uzņemot apgriezienus, harmoniski spēsi sadalīt savus spēkus, tomēr vairāk gribēsi un arī nāksies sakārtot savu iekšējo pasauli. Būs tieksme uz vientulību un vēlme norobežoties vai drīzāk pacelties pāri apkārtējo radītajai piespiedu kopdzīves kņadai. Ik pa brīdim mēs katrs jūtam šo nepieciešamību nodoties apcerei, tāpēc neaizvainojies, ja citi mēģina uzlauzt ieejas durvju kodu tavā slēptajā pasaulē. Uzticies savām intuīcijas signālraķetēm, jo tās tevi nepievils, jo prāts uztvers un saredzēs zīmes un norādes, kuras tu pareizi sapratīsi un attiecīgi rīkosies.

Emocionālā plānā piepildījumu gūsi, ja tevī mīt radoša dvēsele, kas ļaus izpaust talantus gan mākslā, gan mūzikā. Psihisko līdzsvaru un mieru sniegs laika pavadīšana ar bērniem. Ļaujies kopīgām dullībām un spēlēm, un viss ārkārtas situācijas izprovocētais neapmierinājums izzudīs kā nebijis.

Profesionālajā sfērā tieksies rūpīgi veikt ikdienas pienākumus un būsi atbildīgs, bet bez īpaša entuziasma. Darbā var rasties situācijas, kas apgrūtinās attiecības ar kolēģiem un padotajiem, īpaši, ja mēģināsi nepakļauties jaunajiem noteikumiem. Neiesaisties cīņā par ietekmi un pēdējā vārda paturēšanu, tā var saķert kādu veselības problēmu.

Iespējams, pateicoties saules un siltuma intensitātei, jūtu sfērā atklāsies daudz vieglāk, mēģināsi tās paust caur nesavtīgu izpalīdzēšanu un būsi gatavs atteikties no savām interesēm otra labā. Iespējams, vēlēsies pasauli iepazīstināt, cik nu tas šobrīd ir iespējams, ar savu romantiskās aizraušanās objektu, kuru esi turējis slepenībā, kamēr pats vēl nebiji pārliecināts par savām sajūtām. Visam savs laiks.

Nākamais: Svari