Svarīga piesardzība it visā: aprīļa astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Svarīga piesardzība it visā: aprīļa astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Pumpuriem plaukstot, klāt sulu mēnesis aprīlis. Jūtu pasaulē pēc nedaudz ieilguša gavēņa atkal uzbangos instinkti, tomēr ierobežotas brīvības apstākļos arī “medībās” jāņem vērā visi piesardzības pasākumi. Ne mazāk uzmanīgiem šomēnes jābūt finanšu lietās, kad spēja nopelnīt var nebūt samērojama ar ieguldīto enerģiju un risks var sevi neattaisnot.

Vairāk par to, ko zvaigznes sola aprīlī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

9

Strēlnieks

Viena no aprīļa galvenajām maģistrālēm tavā dzīvē vedīs uz zinību vai mācību pasauli. Ir pienācis laiks ķerties klāt diplomdarba vai kursa darba rakstīšanai. Iepriekš nevarēji noķert motivāciju un atliki savu zinātnisko dabu iestrādes, bet tagad ir īstais brīdis tos atsākt un šoreiz gribasspēks ir tavs sabiedrotais. Tevi gaida radošais uzrāviens. Ja gribēsi pamainīt savu darbu tēmu vai pat studiju programmu, smuki spēsi pārliecināt darbu vai mācību iestādes vadītājus. Viņi tevi atbalstīs un palīdzēs.

Ja nebūsi pārāk aizrāvies ar mācībām, vari doties kādā izzinošā virtuālā ceļojumā, kas solās būt atziņām un iespaidiem bagāts. Šādas tūres varētu pamainīt tavu ierasto skatu uz pasauli un lietu kārtību. Galvenais visu tver ar atvērtu prātu un sirdi, tad sajutīsies piederīgs šobrīd fundamentāli mainītajai pasaules kārtībai.

Darba vidē aprīlis piedāvā izvēlēties mērķtiecīgu taktiku, lai sakārtotu jautājumus ar sadarbības partneriem un kolēģiem. Pavērsies jauni lietišķie sakari, un no tevis būs atkarīgs, cik prasmīgi un gudri tos izmantosi. Runājot ar darba kolēģiem, mēģini izvairīties no viszināšanas demonstrēšanas. Profesionālajās attiecībās nedrīksti manipulēt ar cilvēkiem un izrādīt savu pārākumu.

Emocionālā vitalitāte būs tava vizītkarte šim mēnesim. Visas tavas sajūtas, garastāvokļi citiem būs nolasāmi kā no grāmatas, neko nevarēsi noslēpt. Viegli uztversi un ietekmēsies no citu cilvēku, īpaši tuvo, noskaņojuma, tāpēc neļauj citiem valdīt pār savu labsajūtu.

Mīlestībā un attiecībās viss būs atkarīgs no tavas gribas un vēlmes rīkoties. Iespējamas virtuālas romantiskas attiecības vai kāda nevainīga aizraušanās iedomu pasaulē. Pagaidām tikai iedvesmojoši, platoniski un reibinoši.

Nākamais: Mežāzis