Skūpstīties ar svešinieku gatavi gandrīz 200 dalībnieku!

28 komentāri
Skūpstīties ar svešinieku gatavi gandrīz 200 dalībnieku!
Foto: Bez Tabu

Arī šogad Bez Tabu eksperimenta ”Pirmais skūpsts” atlasē gaidāma sīva konkurence, jo raidījumam pieteikušies gandrīz 200 dalībnieku. Pretendentu dažādība spilgti apliecina, ka latvieši nav kūtri, latvieši ir azartiski, kaislīgi un drosmīgi. Raidījuma veidotāji atklāj, ka topošo dalībnieku rindās atpazīst arī vairākus pērnā gada pretendentus, kas nozīmē, ka latvieši ir arī gana mērķtiecīgi un neatlaidīsi. Lai veicas visiem! Turam īkšķi un izdošanos atlasē!

Bez Tabu jau vairākus gadus organizē eksperimentu Pirmais skūpsts, kurā aicina pieteikties drosmīgas dāmas un kungus, lai veiktu, iespējams, vienu no romantiskākajiem eksperimentiem! Vai iespējams, ka pēc skūpsta ar svešinieku var dzimt mīlestība?

Uzzini vairāk

Bet Bez Tabu nepieciešami dalībnieki – brīvprātīgie, kas būtu gatavi pārvarēt kautrību un ļauties tādai avantūrai kā skūpstam ar svešinieku. Ja esi gana drosmīga un neesi kautrīgs – piesakies! Eksperimentu vadīs Agnese Drunka un Egons Reiters, būs jautri, tas nu ir skaidrs!

Foto: Bez tabu

Kandidātu atlase sākas šodien, 1. decembrī, un ilgs līdz pat janvāra sākumam. Jautāsi – kas balvā? Iespējams, viena no lielākajām balvām, ko dzīve tev var sniegt – tā ir mūža mīlestība, ko vari iegūt šajā eksperimentā. Tāpēc neminstinies un piesakies.

Pieteikšanās anketā ieraksti savu vārdu, uzvārdu, tāpat ieraksti kontaktinformāciju. Pievieno savu foto, kas parādīsies šajā pašā ziņā. Meties piedzīvojumā un piesakies! Iespējams, tieši tu būsi no tiek laimīgajiem, kuriem būs dota vienreizēja iespēja ļauties skūpstam ar svešinieku!

Pieteikšanās 2016. gada Pirmajam skūpstam ir noslēgusies!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Šausmas
  +3 +3 0

  Šausmas

  Es atvainojos, bet vai kāds vispār kontrolē kādas bildes šeit tiek ieliktas?????!! Es domāju, ka nekavējoties vajadzētu izņemt bildes ar kailiem ķermeņiem!!!!!! Tas varbūt nav ģimenes šovs, bet šīs bildes jau var apskatīties visi.
 • Santa Marija Jankovska
  +2 +2 0

  Santa Marija Jankovska

  Heh daudz pazīstamas sejas ;-) ,bet nu ar kailu bildi diezvai, kadu piesaistit var tieši otrādāk atgrūst :-\ bet nu katrs pats zin ko dara ka saka....nu veiksmi Jums visiem kaut pagaja jau tas laika raidijums.
 • Sandis Ramša

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl