Pieci ieteikumi, kā atsvaidzināt dzīvokļu mājas kāpņu telpu Latvijas Namsaimnieks

0 Komentāru
Pieci ieteikumi, kā atsvaidzināt dzīvokļu mājas kāpņu telpu
pixabay.com

Daudzi cilvēki gadiem ilgi uzturas dzīvokļu mājās, kas ir apbružātas un novecojušas – iespējams, tāpēc, ka apjomīgiem remontdarbiem mājas iedzīvotājiem nav laika vai līdzekļu. Tāpēc apkopojām dažas idejas, kā atsvaidzināt vienkāršo vidi, uzlabojot kāpņu telpas izskatu. Taču atceries, – visas pārmaiņas kāpņu telpā jāsaskaņo ar pārējiem dzīvokļu īpašniekiem.

Veido zīmējumus uz kāpnēm

Foto: pixabay.com

Neatkarīgi no tā, vai dzīvoklis ir pirmajā vai ceturtajā stāvā, visi dzīvojamās mājas iemītnieki katru dienu kāpj pa kāpnēm uz savu mājvietu. Šis process var būt garlaicīgs un nogurdinošs, tāpēc, lai padarītu to interesantāku, var izrotāt kāpnes ar dažādiem rakstiem vai uzkrāsot uz kāpnēm ciparus, simbolus utt. Tad kāpjot var priecēt acis vai skaitīt līdzi.

Pārkrāso sienas

Foto: pixabay.com

Vēl viens veids, kā atsvaidzināt savu kāpņu telpu, ir, pārkrāsojot to citā krāsā. Sienu krāsai ir liela nozīme interjera dizainā, piemēram, gaiša krāsa var padarīt telpu plašāku. Nesen plašu ievērību izpelnījās kāds Ukrainas pensionārs, kurš blokmājā pārtaisījis sienas tā, ka parastajā kāpņu telpā cilvēks var justies kā lepnā pilī. Viņš tam veltījis vairāk nekā 15 gadus, un rezultāts ir apbrīnojams.

Papildini ar telpaugiem

Foto: pixabay.com

Parasti dzīvokļu mājas iemītniekiem nav iespēju veidot savu dārziņu un izbaudīt visus labumus, ko tas dod. Vienīgā iespēja ir izveidot mazu iekštelpu dārziņu uz savas palodzes. To var darīt arī kāpņu telpā, kas gan rada skaistu un atsvaidzinoši zaļu skatu, gan uzlabo gaisa kvalitāti un mazina stresu.

Uzliec kādu mākslas darbu

Foto: pixabay.com

Zīmējumi, bildes vai mākslas darbi ir ļoti labs veids, kā papildināt jebkuru šķietami garlaicīgu vai vienkāršu interjeru. Tam ne vienmēr ir nepieciešams tērēt daudz naudas, jo ir dažādas iespējas, kā iegūt mākslu lētākā veidā. Piemēram, iegūstot izdrukātu mākslas darba kopiju vai pērkot darbus no jauniem māksliniekiem.

Izvēlies interesantu kājslauķi

Foto: pixabay.com

Ienākot mājā, pirmais, ko ieraugi, bieži vien ir kājslauķis, kas šķiet parasts un vienkāršs dizaina elements. Taču ir pieejami dažādi kājslauķi ar interesantiem zīmējumiem un uzrakstiem, kas var iepriecināt gan sevi pašu, gan draugus un paziņas, kas nāks ciemos.

Piedāvājam Tev uzspēlēt spēli un noskaidrot, vai vari dzīvot labāk. Divi veiksminieki tiks pie dāvanu kartes 50 eiro vērtībā no veikala “K Senukai”.

0 Komentāru