Perfekta ”selfija” 7 baušļi

Komentāri

Lai uzņemtu ideālu pašbildi jeb tā dēvēto ”selfiju”, jāievēro septiņi noteikumi. Šīs nodarbes pašmāju ekspertu ieteikumus apkopojis raidījums ”Bez Tabu”.

Pirmkārt, labs ”selfijs” nav iedomājams bez piemērota apgaismojuma, kā arī pareiza gaismas ķermeņa pozicionējuma – ja lampa vai saule būs aiz muguras, nekas prātīgs un daiļš no pašbildes nesanāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs nosacījums ir – pirms ”selfija” uzņemšanas būtu jāieskatās spogulī vai vismaz viedtelefonā iebūvētā videokamerā.

Treškārt, liela nozīme jāpievērš leņķim, kādā ierīce atrodas pret pašbildes galveno objektu, proti, sevi pašu. Ikvienam “selfiju” uzņemšanas ekspertam zināms, ka nepareizs leņķis var palielināt nāsis un izcelt dubultzodu.

Ceturtkārt, uzņemot šāda veida fotogrāfiju, noteikti jāizmanto iespēja uzņemt attēlu sēriju, jo tad no vairākām varēs izvēlēties to labāko un izmest laukā tās, kurās esat pamanījušies aizvērt acis.

Tāpat ”selfiju” uzņemšanas eksperti iesaka pievērst uzmanību fonam – bilde būs sabojāta, ja kāds no mugurpuses rādīs, piemēram, radziņus.

Jāievēro princips ”gaisma – kamera – aiziet” jeb pēc visiem sagatavošanās pasākumiem nedrīkst aizmirst nospiest pogu.

Visbeidzot, arī drošības nosacījumus nedrīkst pamest novārtā – neviens pašportrets nav tā vērts, lai izveltos pāri astotā stāva palodzei vai saulrietā pārkristu pāri prāmja bortam.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl