Komentāri

Ikkatrs no mums lolo kādu klusu sapni. Un nekad nevaram nojaust, kad šis sapnis piepildīsies. Rudens pusē Juno video komanda devās uz sociālās aprūpes centru Liepas, lai piepildītu trīs tā iemītnieku vēlēšanās.

”Gribētu uz Stokholmu, tas man ir sapnis. Astoņdesmitajos es strādāju Novorosiskā. Un tur bija tādi skaisti laineri. Bet neiedomājos palūgt kapteinim ļaut apskatīties,” stāsta Vite. Savu sapni par Stokholmu viņa piepildīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esmu sajūsmā, pilsēta ir skaista. Tas jāredz. Un saulriets, kad bijām uz klāja… Tas vienkārši jāredz,” saka pieredzējusī kundzīte.

Savus sapņus piepildīja arī Skaidrīte un Anatolijs.

Un cik ilgi tu esi gatavs gaidīt savu vēlēšanos?

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl