Komentāri
Pēdējais brīdis nobalsot par savu favorītu! ”Kids Awards” pošas lielajam finālam
PhotoIF/Nora Krevneva

Jau sestdien, 20. maijā, gaidāms šovmeņa Edgara Toretto rīkotā talantīgo bērnu konkursa ”Kids Awards” lielais fināls. Vēl tikai vienu dienu turpinās arī skatītāju balsojums par mazajiem talantiem, kurā tava balss var izšķirt visu!

“Lielais fināls notiks restorānā ”Laivas”. Mazie talanti fināla koncertā uzstāsies kopā ar jau zināmiem māksliniekiem, piemēram, Sabīni Berezinu un Miku Dukuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākuma īpašais viesis būs igauņu gaišreģe Ilona Kaldre,” Skaties.lv atklāj ”Kids Awards” organizators Edgars Toretto.

Kamēr par finālistiem lielais balsojums notiks uz vietas, Skaties.lv joprojām notiek balsojums par skatītāju simpātiju. Uzmanību – ir pēdējais brīdis nobalsot! Jau 19. maijā 12.00 noslēdzam balsojumu!

BALSO ŠEIT!

Skaties.lv var pačukstēt, ka cīņa par uzvaru ir ļoti sīva – šobrīd vadībā izrāvušies četri kandidāti, kuri savstarpēji cīnās par labākā titulu! Nu viss atkarīgs no viņu faniem.

Noteikumi ir pavisam vienkārši – apskati mazos videoklipiņus, kurus speciāli Skaties.lv lasītājiem sagatavojuši bērni. Izvēlies savus favorītus un klausies, kad vien vēlies uzlabot sev garastāvokli.

Katra video noklausīšanās reize tiks ieskaitīta kā balsojums attiecīgā kandidāta labā. Ja kāda bērniņa dziedājums īpaši iepatīkas, klausies kaut visu dienu, un mazais talants saņems pamatīgu balsu skaitu. Viens klausījums ir viens balsojums.

Foto: apskati konkursantus

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl