Pēdējā laika populārākie smiekli

Komentāri

Ledus spaiņa izaicinājumi, kas reizē ir arī labdarības akcija, visā pasaulē turpinās. To, cik daudzi jau ir piedalījušies, visticamāk, nemaz nav iespējams izmērīt, bet ir skaidrs ir viens – neizskatās, ka tik drīz šis trends apstāsties. Un jo vairāk mēģinājumu, jo lielāka iespējka, ka radīsies tādi video kā šis. 

Jā, šādi par otru drīkst smieties tikai labākie draugi. To varētu saukt kā sava (ne)spēka neapzināšānos. Un tie smiekli fonā… Tos varētu saukt par pēdējā laika populārākajiem smiekliem pasaulē, jo šī video skatījumu skaits pārsniedz 5 miljonus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl