Pēdējā iespēja! Šovakar noslēdzas 9. Staro Rīga

1 komentārs
Pēdējā iespēja! Šovakar noslēdzas 9. Staro Rīga
Foto: LETA

Šodien, 20. novembrī, ir pēdējais vakars, kad mūsu galvaspilsēta iedegsies devītā gaismas festivāla Staro Rīga krāsās. Ja vēl neesi paguvis apskatīt, ko šogad piedāvā festivāla rīkotāji, šī ir pēdējā iespēja.

Festivāla laikā četrus vakarus – no 17. līdz 20. novembrim – no pieciem pēcpusdienā līdz vienpadsmitiem vakarā iespējams apskatīt 42 gaismas objektus, kas galvenokārt izvietoti Vecrīgā un pilsētas centrālajā daļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad festivāla temats ir Gaisma ausa. Savu radošo izpausmi te piedāvā arī ārvalstu mākslinieki – pat no Kanādas, Japānas, Austrālijas un Libānas.

Foto

Gaismas koks, 98 Gaismas gleznas Latvijai, Maldugunis, Gaismas odiseja ir tikai daži no objektiem, ko iespējams apskatīt Vecrīgā un pilsētas centrālajā daļā. Taču gaismas netrūkst arī ārpus Rīgas centra. Piemēram, kultūras pils Ziemeļblāzma parkā iekārtots Gaismas dārzs, bet RISEBA pagalmā apskatāms vides objekts-instalācija Mūsdienu ala.

Ar festivāla programmu var iepazīties Staro Rīga mājaslapā, savukārt visu festivāla maršrutu varēs ērti izstaigāt, izmantojot google map mobilo aplikāciju, kas arī pieejama festivāla mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl