Pecolli iestudējuši jaunu šovu ”Bubblelandia”

Komentāri
Pecolli iestudējuši jaunu šovu ”Bubblelandia”
Publicitātes foto

Iluzionisti Pecolli iestudējuši atraktīvu un modernu projektu – šovu ”Bubblelandia”, kas krāšņuma ziņā līdzinās ”Cirque du Soleil” izrādēm. 8. novembrī tā tiks izrādīta Rīgas Kongresu namā.

Izrādi ”Bubblelandia” jau redzējuši skatītāji Itālijā, Libānā, Kaļiņingradā, Indonēzijā, Kiprā, Anglijā, Kuveitā, Katarā un cituviet. Šovs nepārtraukti tiek papildināts ar aizvien jaunām un efektīvām idejām. Šova jaunāko versiju Latvijas skatītājiem būs iespēja redzēt 8. novembrī Rīgas Kongresu namā divās izrādēs – plkst.15:30 un plkst.19:30. Izrāde paredzēta ģimeņu auditorijai bez vecuma ierobežojumiem.

Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Pecolli, kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji – žonglieri, kontorsionisti un dejotājas, kā arī smilšu mākslas meistari. Izrādē tiek izmantoti daudzi specefekti un jaunākie sasniegumi šovu vizuālajā mākslā. Tās darbība notiek gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.

”Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā būs krāsaina. Notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz krāsainu un dzīvespriecīgu vietu, kas saucas Bubblelandia (Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā,” stāsta izrādes veidotāju pārstāve Inese Meijere.

Krāšņos skatuves tērpus veidojusi Elita Patmalniece un izrādes mūziku komponējis Valdis Zilveris.

2015. gada sezonā Pecolli ar izrādi ”Bubblelandia” dosies uz Krieviju, Ķīnu un ASV.

Biļetes nopērkamas ”Biļešu servisa” kasēs, cena – no 10 līdz 30 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl