Komentāri

Šī ir viņa trešā stāvizrāde ar nosaukumu Fiasko, taču tā nebūt nav nekāda izgāšanās, bet gan aptuveni stundu garš, smieklīgs monologs par dzīves situācijām, kas liks aizdomāties ikvienam no mums: “Ā, bet ar mani taču arī tā ir gadījies!” 1. novembrī tā ieraudzīja dienas gaismu un Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts tika sagaidīta ar stāvovācijām. Tagad pēc skatītāju pieprasījuma viņš galvaspilsētā ir izziņojis papildizrādes, un tuvākās no tām reklamē ar īpašu video.

28. un 29. februārī viņš būs redzams Kaņepes Kultūras centrā, kam par godu arī tapis īpašs video, kurā uz KKC skatuves viņš rāda savas lieliskās pianista dotības. Piebildīsim, ka izrādē gan šo talantu no viņa nesagaidīsim. Vai tieši pretēji – sagaidīsim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

bet rīdziniekiem vēl pēdējā iespēja publiskā pasākumā dzirdēt stāvizrādi Fiasko būs 16. martā, bārā ar nosaukumu Hāgenskalna komūna. Tiem, kas nedzīvo Rīgā, 10. martā jādodas uz Jelgavu, Melno cepurīšu Baleriju, 18. martā viņš būs sagaidāms Preiļos, vietā ar nosaukumu PAKAC (Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrs), bet joku dienā, 1. aprīlī, Kugrēns būs klausāms Alūksnē, izklaides un izaugsmes centrā Prelūdija.

BIĻETES UZ NĀKAMAJĀM IZRĀDĒM JOPROJĀM VARAT IEGĀDĀTIES VISĀS BIĻEŠU PARADĪZES KASĒS, KĀ ARĪ INTERNETĀ!

Foto: stāvizrādes Fiasko pirmizrāde

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl