Komentāri

Šī ir viņa trešā stāvizrāde ar nosaukumu Fiasko, taču tā nebūt nav nekāda izgāšanās, bet gan aptuveni stundu garš, smieklīgs monologs par dzīves situācijām, kas liks aizdomāties ikvienam no mums: “Ā, bet ar mani taču arī tā ir gadījies!” 1. novembrī tā ieraudzīja dienas gaismu un Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts tika sagaidīta ar stāvovācijām. Tagad pēc skatītāju pieprasījuma viņš galvaspilsētā ir izziņojis papildizrādes, un tuvākās no tām reklamē ar īpašu video.

28. un 29. februārī viņš būs redzams Kaņepes Kultūras centrā, kam par godu arī tapis īpašs video, kurā uz KKC skatuves viņš rāda savas lieliskās pianista dotības. Piebildīsim, ka izrādē gan šo talantu no viņa nesagaidīsim. Vai tieši pretēji – sagaidīsim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

bet rīdziniekiem vēl pēdējā iespēja publiskā pasākumā dzirdēt stāvizrādi Fiasko būs 16. martā, bārā ar nosaukumu Hāgenskalna komūna. Tiem, kas nedzīvo Rīgā, 10. martā jādodas uz Jelgavu, Melno cepurīšu Baleriju, 18. martā viņš būs sagaidāms Preiļos, vietā ar nosaukumu PAKAC (Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrs), bet joku dienā, 1. aprīlī, Kugrēns būs klausāms Alūksnē, izklaides un izaugsmes centrā Prelūdija.

BIĻETES UZ NĀKAMAJĀM IZRĀDĒM JOPROJĀM VARAT IEGĀDĀTIES VISĀS BIĻEŠU PARADĪZES KASĒS, KĀ ARĪ INTERNETĀ!

Foto: stāvizrādes Fiasko pirmizrāde

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl