Komentāri

Pēc Nobela prēmijas literatūrā piešķiršanas amerikāņu dziesminiekam Bobam Dilanam vairāk nekā piecas reizes palielinājies viņa dziesmu straumēšanas apmērs pakalpojumā Spotify.

Kā jau ziņots, Zviedrijas akadēmija ceturtdien paziņoja par prestižās godalgas piešķiršanu 75 gadus vecajam Dilanam par “jaunu poētisko vēsmu radīšanu diženajās amerikāņu dziesmu tradīcijās”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienu vēlāk Dilana dziesmu atskaņošanas rādītāji Spotify bija pieauguši par 512%. Visvairāk straumētā Dilana dziesma ir Like a Rolling Stone.

Lai arī Dilans pagājušajā nedēļā nospēlēja koncertu Lasvegasā un nedēļas nogalē ar citām slavenām rokzvaigznēm uzstājās festivālā Desert Trip, viņš  prestižo prēmiju joprojām nav publiski pieminējis.

Dilans ir pirmais dziesmu autors, kuram piešķirta Nobela prēmija literatūrā.

Foto

Bob Dylan – Like A Rolling Stone

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl