Pēc iespējas ārtāk un sausāk – sacensības viesmīļiem

Komentāri

Būt par viesmīli nav viegls darbs – to lieku reizi apstiprina ikgadējais viesmīļu skrējiens. Japānā tajā piedalījušies vairāk nekā 120 viesmīļi nolūkā noteikt, kurš no viņiem ir pats izveicīgākais.

Skrējiena dalībniekiem jāveic 300 metru distance, taču nevis stadionā, bet gan šķēršļu joslā, turklāt – turot rokās paplāti, uz kuras atrodas ūdens glāzes un pudeles. Mērķis – noskriet visātrāk, izlejot pēc iespējams mazāk ūdens. Paralēli šim skrējienam notiek arī komandu stafete ar tādu pašu mērķi. Ne visiem izdevās nonākt līdz finišam ar sausu paplāti – daži pat pamanījās nomest paplātes ar visiem traukiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komandu skrējienā uzvarēja kādas viesnīcas restorāna viesmīļi, veicot pusotru kilometru 5 minūtēs un 31 sekundē. Savukārt individuālajās sacensībās kādam viesmīlim izdevās 300 metru distanci veikt 49 sekundēs. Aizraujošajā skatā noraudzījās simtiem vietējo iedzīvotāju.

Pirmais viesmīļu skrējiens notika 1930. gadā Parīzē, taču tagad tiek rīkoti vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

VIDEO: viesmīļu skrējiens Japānā

FOTO: viesmīļu sacensības pasaulē

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl