Komentāri

Hiphopa izpildītājs Artūrs M jeb Artūrs Mitenbergs piedāvā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Leģendāri”, kuru veltījis savai sirdsdāmai – Kitijai.

”Tematiski tā ir par divu cilvēku attiecībām, kuru starpā valda miers un harmonija. Dziesma ir ritmiski viegla, un tā ir ideāli piemērota ballītēm,” atzīst mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu ”Leģendāri” pirmo reizi “dzīvajā” mūziķis plāno izpildīt jau šo piektdien, 11. augustā, Bauskas Pilskalna estrādē, kurā norisināsies Vasaras krāsu festivāla tūres noslēguma pasākums.

Video: Artūrs M – “Leģendāri”

Drīzumā Artūrs M plāno arī izlaist jaunu dziesmu ar videoklipu sadarbībā ar saviem ilggadējiem kolēģiem Ģirtu L un G`Son. Pašlaik dziesmas videoklipa filmēšanai tiek meklēti dalībnieki, kuru uzdevums videoklipā būs pavisam vienkāršs – ballēties un labi pavadīt laiku. Pieteikties videoklipam var Artūra M Facebook lapā līdz 20. augustam.

Foto: Artūrs M uz skatuves

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl