Komentāri

Hiphopa izpildītājs Artūrs M jeb Artūrs Mitenbergs piedāvā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Leģendāri”, kuru veltījis savai sirdsdāmai – Kitijai.

”Tematiski tā ir par divu cilvēku attiecībām, kuru starpā valda miers un harmonija. Dziesma ir ritmiski viegla, un tā ir ideāli piemērota ballītēm,” atzīst mūziķis.

Dziesmu ”Leģendāri” pirmo reizi “dzīvajā” mūziķis plāno izpildīt jau šo piektdien, 11. augustā, Bauskas Pilskalna estrādē, kurā norisināsies Vasaras krāsu festivāla tūres noslēguma pasākums.

Video: Artūrs M – “Leģendāri”

Drīzumā Artūrs M plāno arī izlaist jaunu dziesmu ar videoklipu sadarbībā ar saviem ilggadējiem kolēģiem Ģirtu L un G`Son. Pašlaik dziesmas videoklipa filmēšanai tiek meklēti dalībnieki, kuru uzdevums videoklipā būs pavisam vienkāršs – ballēties un labi pavadīt laiku. Pieteikties videoklipam var Artūra M Facebook lapā līdz 20. augustam.

Foto: Artūrs M uz skatuves

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl