Komentāri

Hiphopa izpildītājs Artūrs M jeb Artūrs Mitenbergs piedāvā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Leģendāri”, kuru veltījis savai sirdsdāmai – Kitijai.

”Tematiski tā ir par divu cilvēku attiecībām, kuru starpā valda miers un harmonija. Dziesma ir ritmiski viegla, un tā ir ideāli piemērota ballītēm,” atzīst mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu ”Leģendāri” pirmo reizi “dzīvajā” mūziķis plāno izpildīt jau šo piektdien, 11. augustā, Bauskas Pilskalna estrādē, kurā norisināsies Vasaras krāsu festivāla tūres noslēguma pasākums.

Video: Artūrs M – “Leģendāri”

Drīzumā Artūrs M plāno arī izlaist jaunu dziesmu ar videoklipu sadarbībā ar saviem ilggadējiem kolēģiem Ģirtu L un G`Son. Pašlaik dziesmas videoklipa filmēšanai tiek meklēti dalībnieki, kuru uzdevums videoklipā būs pavisam vienkāršs – ballēties un labi pavadīt laiku. Pieteikties videoklipam var Artūra M Facebook lapā līdz 20. augustam.

Foto: Artūrs M uz skatuves

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl