Komentāri

Hiphopa izpildītājs Artūrs M jeb Artūrs Mitenbergs piedāvā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Leģendāri”, kuru veltījis savai sirdsdāmai – Kitijai.

”Tematiski tā ir par divu cilvēku attiecībām, kuru starpā valda miers un harmonija. Dziesma ir ritmiski viegla, un tā ir ideāli piemērota ballītēm,” atzīst mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu ”Leģendāri” pirmo reizi “dzīvajā” mūziķis plāno izpildīt jau šo piektdien, 11. augustā, Bauskas Pilskalna estrādē, kurā norisināsies Vasaras krāsu festivāla tūres noslēguma pasākums.

Video: Artūrs M – “Leģendāri”

Drīzumā Artūrs M plāno arī izlaist jaunu dziesmu ar videoklipu sadarbībā ar saviem ilggadējiem kolēģiem Ģirtu L un G`Son. Pašlaik dziesmas videoklipa filmēšanai tiek meklēti dalībnieki, kuru uzdevums videoklipā būs pavisam vienkāršs – ballēties un labi pavadīt laiku. Pieteikties videoklipam var Artūra M Facebook lapā līdz 20. augustam.

Foto: Artūrs M uz skatuves

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl