Komentāri
Pavasaris ir klāt! Ko zvaigznes sola tev martā?
Foto: Unsplash.com

Klāt ir marts – pirmais pavasara mēnesis! Kā iesāksies pavasaris, to uzzināsi astroloģes Ivonnas Dzelmes sastādītajā horoskopā. Lūk, ko zvaigznes sola šajā mēnesī tavai horoskopa zīmei!

Auns

Martā pozitīvas un dinamiskas enerģijas plūsma modinās tevī vēlmi atkal elpot pilnu krūti. Nemiers un nedrošība par nākotni zudīs līdz ar pirmajām pavasarīgi siltajām dienām. Viss dabā notiekošais tikai norāda virzienu un dod mājienu, bet šo ceļu nāksies mērot pašam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Vērsis

Jaunais mēnesis un jaunais astroloģiskais gads, kas iestāsies līdz ar pavasara saulgriežiem, tev nepasniegs iecerēto porcelāna šķīvītī ar sudraba karotīti, bet gan piedāvās pašam gādāt dienišķo iztiku un locīt savu muguriņu. Mazliet sāpošiem krustiem, bet milzīgās enerģijas pārņemts, bezbailīgi dosies izlūkgājienā.

Dvīņi

Noslēdzoties astroloģiskā gada ciklam, tu spēku meklēsi sevī un centīsies sakārtot savu iekšējo pasauli, jutīsi nepieciešamību nodoties apcerei. Tādējādi asināsi savu intuīciju. Ārējo apstākļu ietekme būs spēcīgāka par gribu, apņēmību un rīcību.

Trīs vārdos? Jā! Horoskops 2017. gadam

Vēzis

Pirmais pavasara mēnesis tev būs iekrāsot pavasarim raksturīgos gaišos pasteļtoņos. Siltumam un saulītes enerģijai pieaugot, palielināsies arī tava vēlme rosīties un izpausties gandrīz visās dzīves sfērās. Vari uzskatīt, ka ziemas miegs nu ir garām un tev nedraud atpakaļ iekrišana migas siltajos pēļos.

Lauva

Marta kosmiskās strāvas uzars laukus, kuros šomēnes nāksies ieguldīt savus spēkus un, neskatoties uz pavasarīgo sauli, rukāt no rīta līdz vakaram. Īsto un galveno taku būs grūti saskatīt starp palojošajām pļavām, kurās tu ik pa brīdim iemaldīsies, jo vērtību sistēmā valdīs īslaicīgs haoss, kas traucēs atpazīt galvenās mēneša prioritātes. Šis ir arī sarežģīto lēmumu laiks. Bet tā kā tev piemīt dabas dota izturība un spēja realizēties ilgtermiņā, godam noiesi šo ceļa posmu un, vēlāk atskatoties, nevarēsi vien nobrīnīties par savu viedo un tālredzīgo rīcību.

Jaunava

Marts tavā dzīvē ienāks kā spēcīga vēja brāzma, kas izvanda visas vēl rudenī nenovāktās lapas un pērno zāli. Redzot ne visai pievilcīgo skatu, nemēģini pielaist uguni, jo nevarēsi kontrolēt šo vitālo dabas spēku un vari nodedzināt ne tikai kūlu, bet arī kaimiņa šķūnīti.

Uzzini 2017. gada seksa horoskopu! Kurš būs tavs mīļākais mēnesis?

Svari

Marts atnāk ne tikai ar draudzības un sadarbības solījumiem, bet atnes īpašu dāvanu, ko nevar nopirkt nevienā iepirkšanās centrā, paņemt līzingā vai aizņemties no kaimiņa. Tas ir dzīvesprieks. Šīs sajūtas dominēs pār visām citām. Un tieši tāpēc, lai ko tu neuzsāktu un kur nedotos, tev uz labā pleca sēdēs Prieka un radīšanas mūza un viss kļūs iespējams un sasniedzams.

Skorpions

Marts tavā dzīvē ietipina viegliem solīšiem un vari pat nepamanīt viņa klātbūtni, jo dzīve turpinās savu rēno plūdumu. Neraizējies, ja viss notiek daudz lēnāk, nekā biji iecerējis. Patiesībā viss notiek tieši tā kā jānotiek, ziema aiziet atstājot ledus klātas upes, bet pavasaris ledu izkausē un ūdens plūst pa ierasto gultni.

Strēlnieks

Marts ienesīs tavā dzīvē diezgan galējas enerģijas, kas mudinās izplest un izpurināt spārnus, lai dotos pavasarīgā lidojumā. No putna lidojuma spēsi paraudzīties uz notiekošo tavā dzīvē un, ja būsi pietiekoši vērīgs, noteikti saskatīsi iespējas, kas nodrošina drošu ceļu uz apmierinātību un gandarījumu.

Kāda žanra filma raksturo tavu horoskopa zīmi?

Mežāzis

Marts tavā dzīvē nelīdzināsies ainavistu pasteļkrāsu gleznai, bet drīzāk kādam no provocējošajiem modernistu darbiem. Kontrastainās un duālas situācijas savā būtībā var būt ārkārtīgi vienkāršas. Nemeklē slēptu jēgu un šifrētu kontekstu lietās, kurās būtībā ir nepieciešama atzīšanās pašam sev, ko tu patiesībā vēlies.

Ūdensvīrs

Marts ir laiks, kad piedzīvosi bagātinošu un iedvesmojošu emociju pieplūdumu, kas ieliks labus pamatus visam pavasara cēlienam. Ieelpo pilnu krūti un priecājies par agrajiem rītiem.

Zivis

Marta atnākšana vēl nenozīmēs pavasara iestāšanos. Vismaz ne tavā sirdī. Tā kā neesi ļoti atkarīgs no dabas ritmiem un pavasari vari svinēt arī oktobrī, debesīs notiekošais īpaši neietekmēs tavu maņu atvēršanos jutekliskām un romantiskām vibrācijām.

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl