Patīk šaut dēmonus? Tad šī spēle ir tev – Doom 4!

Komentāri

Par to, cik leģendāra ir Doom spēle, Latvijā populārā YouTube kanāla FunFace TV puiši saviem faniem raidījumā GameFace ir atkārtojuši vairākkārt. 13. maijā tika izlaista Doom4, kas ir jaunākā pēc BETA versijas, par kuru atsauksmes bija ļoti sliktas. Tagad ir iznākusi pilnā versija, un visi par to ir vienkārši sajūsmā.

Dēmoni, ieroči un elpu aizraujošs izskats ir tas, kas šo datorspēli padara izcilu visiem, kam patīk šis žanrs. Protams, ir lietas, kas atgriežas no vecajām spēlēm, piemēram, daži ieroči un pretinieki. Tas tev tiešām liks justies kā vecajos laikos, kad spēlēji Doom pirmo daļu.

Video

Spēles kopējais garums ir 13 stundas, ar ko absolūti pietiks, lai izbaudītu visu, ko spēle dos, un vairāk tev nemaz arī nevajadzēs. Nedrīkst aizmirst arī par smago metālu, kas visu laiku skan fonā un spēlētājam dāvās sajūtu, ka viņš ir neuzvarams.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl