Komentāri
Pašmāju skandalozie reperi Singapūras Satīns sagatavojis pārsteigumu Valentīna dienai
Foto: Toms Svilāns

Latvijas pirmā un vienīgā repa supergrupa Singapūras Satīns sagatavojis īpašu pārsteigumu faniem Valentīna dienā – liriku video singlam Es nemāku romantiku.

Grupējums debitēja decembrī ar savu pirmo miksteipu, kas satricināja Latvijas repa scēnu, februārī izlaida hitu un videoklipu Es nemāku komatus, kā arī tik tikko priecēja fanus ar koncertu klubā Coyote Fly. Līdz šim kungi ir atrādījuši gan savu skarbo pusi, piemēram, skaņdarbos Aijo Beness, Džons, Gucci Puķupodi, gan arī savu romantisko un trauslo būtību, kas atspoguļojas dziesmās Nav vērts, Ryanair, Tinder kuces un Sekss un kaļiki. Nu šiem liriskajiem skaņdarbiem pievienojies vēl viens, un tā ir Es nemāku romantiku. Liriku video meklē zemāk!

Foto

”Mēs neesam homofobi, taču, mūsuprāt, Valentīna diena nav paredzēta maskulīniem un heteroseksuāliem vīriešiem kā mums. Tieši šī iemesla dēļ puiši sarakstīja dziesmu, kura izteiks vairāk nekā 1000 vārdu, kā arī atspoguļos grupējuma nostāju Valentīna dienas jautājumā. Mēs runājam to simtiem tūkstošu džeku vārdā, kuri negrib svinēt 14. februāri, kā arī to nemaz neprot. Par to nav jākaunas un mums vajag tapt sadzirdētiem” izsakās grupas menedžeris Olafs FlowReeps Reinis.

Video

Lasi vēl