Komentāri
Pašmāju populārais izklaides portāls Miljons.com pavasari sāk ar jaunu izskatu!
Foto: Miljons.com

Un ne tikai – beidzot kuriozus un citus smieklīgus novērojumus varēsit lasīt arī mobilajā vidē. Tas nozīmē, ka ikdienas smieklu devu, ko sniedz Miljons.com, varēsit sasniegt, ne tikai sēžot pie datora, bet arī izmantojot viedierīces.

“Sveiciens visiem mūsu regulārajiem apmeklētājiem! Beidzot tas ir noticis – sadarbībā ar Skaties.lv esam uzlabojuši Miljons.com mājaslapu! Esam ieguvuši mūsdienīgu vizuālo izskatu un sen nepieciešamas tehniskās lietas. Mums beidzot ir arī ilgi gaidītā mobilā versija un daudz citu jaunumu, bet pamata plāni nav mainījušies. Tiecamies savākt miljons iemeslus. Arī administrācija nemainīga – turpiniet sūtīt draudus un aicinājumus uz tiesu mums, AnetiX un Xan uz e-pastu: tellme@miljons.com” Tā viņi paši par jaunumiem, kas sagaidīti šajā pavasarī! Taču jaunākos jokus no Tēvzemes var skatīt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl