Pašmāju interneta sensācija: bildinājums Daugavpils “Klondaikā”

16 komentāri
Pašmāju interneta sensācija: bildinājums Daugavpils “Klondaikā”

Virtuālajā vidē īpašu ievērību šonedēļ izpelnījies video, kurā iemūžināts kāda Daugavpilī dzīvojoša pāra viens no skaistākajiem dzīves notikumiem – bildinājums.

Nesen īpaši sirsnīgs notikums piedzīvots Latvijas otrā lielākajā pilsētā – tur apsardzes firmas darbinieks bija nolēmis bildināt savu mīļoto meiteni spēļu zāles ”Klondaika” darbinieci.

Puisis vēlējās, lai bildinājums kļūtu par notikumu ar lielo burtu, un tā īstenošanai bija piesaistījis papildspēkus.

Video ievadā redzams, ka pie vietējā tirdzniecības centra piebrauc apsardzes automašīna, no kuras izkāpj četri brašuļi. Rokās nesot ziedus, balonus un šampanieša pudeli, kungi dodas cauri visam lielveikalam uz spēļu zāli.

Jaunā sieviete par kompānijas ierašanos ir pārsteigta, un puisis uzreiz ķeras vērsim pie ragiem – metas uz viena celīša un lūdz izredzētās roku. Jaunā sieviete bez ilgas kavēšanās saka ”Jā”.

Romantiskais videoklips dažu dienu laikā kopš tā publicēšanas vietnē ”Facebook” izpelnījies vairāk nekā 100 tūkstošus skatījumu.

Šī nav pirmā reize, kad Daugavpils vīrieši izcēlušies ar īpašu uzmanību pret daiļo dzimumu. Pērn Daugavpils domes vīri ar video romantiskās noskaņās sveica dāmas Sieviešu dienā.

Video: Rīgas ”Dinamo” spēles laikā izskan publisks bildinājums

16 komentāri