Pašmāju interneta hits: ”Transleiteris” sveic Latvijas dāmas 8. martā

Pievienot komentāru

8. martā ar romantisku sveicienu Latvijas sievietes iepriecinājis duets ”Transleiteris” – Edžus Kaukulis un Lauris Mihailovs, apvienojoties ar šovmeni Renāru Zeltiņu un aktieriem Rihardu Leperu un Kristapu Rasimu, un piedāvā jaunu dziesmu “Es gribu to šādi te”.

Dziesma ir visai pazīstama, taču pirmo reizi tā pārtulkota latviešu valodā – tas ir puišu grupa ”Backstreet Boys” singls ”I Want It That Way”, kam tieši šogad aprit 20 gadu.

Līdz ar jauno dziesmu kompānija tikusi arī pie īpaša nosaukuma – ”Aizmuguresielas zēni”.

”Tajā laikā man bija garāki mati un arī celiņš, es fanoju par ”Nirvanu”, un demonstratīvi gāju ārā no diskotēkām, dzirdot ”Backstreet Boys”. Bet tagad es sapratu, ka es eju ārā, jo man ceļš ved uz ”Aizmuguresielas zēniem”,” raidījumā ”900 sekundes” atzina Rihards Lepers.

Šajā kompānijā ”Backstreet Boys” vislielākais fans izrādās Kristaps Rasims. ”Kad man ”Transleitera” džeki zvanīja un prasīja par ”Backstreet Boys”. ”Es teicu: ”Ko tu gribi zināt, es tev visu izstāstīšu.” Jo nav tā, ka es nefanoju,” atklāj Rasims.

Transleiteris – Es gribu to šādi te (pied. Renārs Zeltiņš, Kristaps Rasims, Rihards Lepers)

Dāmas, sveicam jūs 8.martā! 🌷Jūsu daile ir mūžīga tāpat kā Aizmugures ielas zēnu mīlestība pret jums. ❤️

Posted by Transleiteris on Ceturtdiena, 2019. gada 7. marts

Videoklips ātri vien iemantojis milzu popularitāti un grupas ”Transleiteris” fanu atzinību – ļaudis naski dalījušies ar video un komentāros priecājušies par romantisko sveicienu.