3 komentāri

Šonedēļ nācijas uzmanības lokā nonācis pavisam jauns izstrādājums sievietes dzīves kvalitātes uzlabošanai. Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija nākusi klajā ar ko gluži revolucionāru – viņu piedāvājumā ir folkloristiskais dzimumenerģijas novades lellis Sprīdītis.

Sena patiesībā vēsta: katrs pats savas laimes kalējs. Tomēr palīgu, gidu un ceļabiedru, lai beidzot uzlabotu dzīves kvalitāti, trenētu izaugsmi vai atrastu laimes formulu šodien nudien netrūkst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašajā piedāvājumā šonedēļ uzmirdzējusi Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija, kuru jaunākais izgudrojums – pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis – tautiešu vidū jau uzņemts ar absolūtu sajūsmu.

“Kamēr valstsvīri nespēj vienoties par budžetu demogrāfiskās situācijas uzlabošanai, mēs iesakām katru dienu praktizēties ar Sprīdīti, lai brīdī kad valsts dos “zaļo gaismu”, mēs esam 211% gatavi sēt baltiešu (izredzēto) ģenētisko kodu visā pasaulē,” teikts jaunā izstrādājuma aprakstā.

Ne mazsvarīgs fakts tām, kuras dzīvo zaļi. Lellis ir ekoloģiski tīrs un pārstrādājams. Turklāt burkāna formai esot vien ilustratīva nozīme – iespējams arī personalizēt, izmantojot kabaci vai bieti.

Video: lūk, kā izskatās tautiskais seksa lellis Sprīdītis

Tas brīdis ar SPRĪDĪTI™

Namaste!Mūsu 17. līmeņa virsdrāzis-dziednieks Ānis P. ir nācis klajā ar tik ļoti gaidīto Sprīdīti™.Kamēr valstsvīri nespēj vienoties par budžetu demogrāfiskās situācijas uzlabošanai, mēs iesakam katru dienu praktizēties ar Sprīdītis™, lai brīdī kad valsts dos "zaļo gaismu", mēs esam 211% gatavi sēt baltiešu (izredzēto) ģenētisko kodu visā pasaulē.

Posted by Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija on trešdiena, 2017. gada 6. septembris

Iepriekš organizācijas piedāvājumā bija “Čiekuriņš”, kas cita starpā solīja atbrīvot no vaginālo vārstu blokiem un noņemt ļauno aci.

Astrālās Attīstības Transcendentālās Akadēmijas, kas vietnē “Facebook” reģistrēta kā reliģiska organizācija, misija ir sagatavot astrālo dvēseles projekciju šai dzīvei un nākamajai, lai tā var garīgā mierā stiprināt starpkosmisko vienotību un transcendenci visaugstākajos eksistences pavedienos.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl