Pašmāju hits: pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis

3 komentāri
Pašmāju hits: pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis
Ekrānuzņēmums

Šonedēļ nācijas uzmanības lokā nonācis pavisam jauns izstrādājums sievietes dzīves kvalitātes uzlabošanai. Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija nākusi klajā ar ko gluži revolucionāru – viņu piedāvājumā ir folkloristiskais dzimumenerģijas novades lellis Sprīdītis.

Sena patiesībā vēsta: katrs pats savas laimes kalējs. Tomēr palīgu, gidu un ceļabiedru, lai beidzot uzlabotu dzīves kvalitāti, trenētu izaugsmi vai atrastu laimes formulu šodien nudien netrūkst.

Plašajā piedāvājumā šonedēļ uzmirdzējusi Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija, kuru jaunākais izgudrojums – pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis – tautiešu vidū jau uzņemts ar absolūtu sajūsmu.

“Kamēr valstsvīri nespēj vienoties par budžetu demogrāfiskās situācijas uzlabošanai, mēs iesakām katru dienu praktizēties ar Sprīdīti, lai brīdī kad valsts dos “zaļo gaismu”, mēs esam 211% gatavi sēt baltiešu (izredzēto) ģenētisko kodu visā pasaulē,” teikts jaunā izstrādājuma aprakstā.

Ne mazsvarīgs fakts tām, kuras dzīvo zaļi. Lellis ir ekoloģiski tīrs un pārstrādājams. Turklāt burkāna formai esot vien ilustratīva nozīme – iespējams arī personalizēt, izmantojot kabaci vai bieti.

Video: lūk, kā izskatās tautiskais seksa lellis Sprīdītis

Iepriekš organizācijas piedāvājumā bija “Čiekuriņš”, kas cita starpā solīja atbrīvot no vaginālo vārstu blokiem un noņemt ļauno aci.

Astrālās Attīstības Transcendentālās Akadēmijas, kas vietnē “Facebook” reģistrēta kā reliģiska organizācija, misija ir sagatavot astrālo dvēseles projekciju šai dzīvei un nākamajai, lai tā var garīgā mierā stiprināt starpkosmisko vienotību un transcendenci visaugstākajos eksistences pavedienos.

3 komentāri