Pašmāju grupa Dziļi violets sakomponē un ieraksta albumu… vienā naktī!

1 komentārs

Kādā pirmdienas vakarā grupa Dziļi violets, kas plašākai publikai pazīstama kā muzikāli pavadošā svīta šovā Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli, savā Facebook lapā nopublicēja interesantu uzsaukumu visiem faniem. Viss beidzās ar veselu mūzikas albumu, kas sacerēts un ierakstīts vienā naktī.

“Lūdzu, palīdziet mums! Mēs gribam ierakstīt albumu, bet negribam nākt vēlreiz, jo esam pārāk slinki,” aptuveni šādi savos sociālajos tīklos grupas atbalstītājus uzrunāja Dziļi violets bundzinieks un dzimis līderis Nauris Brikmanis. Pateicoties arī dažu Latvijā pazīstamu mūziķu un dziedātāju ieteikumiem, tad galu galā arī tapa pieci skaņdarbi – Ribalka, Tramvajs, Zirgs, Pēc 80 m un Cacas, kas ar gandrīz 900 skatījumiem iekarojusi lielākās klausītāju simpātijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas šīs lieliskās melodijas iespējams noklausīties grupas izveidotajā YouTube kanālā, kurai pašlaik gan ir tikai 14 abonentu, bet, ņemot vērā, apvienības strauji augošo popularitāti un neizsmeļamo talantu, skaits, visticamāk, tikai augs, jo, piemēram, uzsaukuma video, kur aicināts palīdzēt viņiem grūtajā brīdī, noskatīts vairāk kā 7 tūkstoši reižu.

Zemāk iespējams iepazīties ar vienu no viņu apcerējumiem!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl