2 komentāri
Pasaules vecākais jaunais pāris mij gredzenus pēc 30 gadu ilgas draudzības
Foto: LETA

Gredzenus var mīt arī ļoti cienījamā vecumā. Kāds britu pāris kļuvis par pasaulē gados vecākajiem jaunlaulātajiem. Līgavainis apprecējies 103 gadu vecumā, bet viņa līgavai ir 91 gads.

Laulības ir viens no neaizmirstamākajiem notikumiem ikviena laulātā mūžā. Taču šīs kāzas bijušas īpašas arī ar to, ka jaunais pāris uzstādījis pasaules rekordu. Džordžs un Dorīna Kērbiji ir kļuvuši par pasaules vecāko jauno pāri. 91 gadu veco līgavu par sievu Džordžs apņēmis 103 gadu vecumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi saderinājās šogad Valentīna dienā pēc gandrīz 30 gadu ilgas draudzības. Mīt gredzenus viņus iedrošināja līgavaiņa dēls. Viņš vēlējies, lai tēvs ar savu mīļoto attiecības reģistrē oficiāli, lai viņi par ģimeni kļūtu arī formāli.

Jāvārdu, klātesot laimīgajiem ģimenes pārstāvjiem un draugiem, Džordžs un Dorīna teica svinīgā ceremonijā piekrastes pilsētā Heistingsā Anglijas dienvidos.

Saskaitot jaunlaulāto vecumu, kopīgais gadu skaits ir 194 gadi. Līdz ar to viņi ir pārspējuši iepriekšējo rekordu, kas tika uzstādīts 2013. gadā, kad apprecējās pāris, kuriem kopā bija 188 gadi.

TOP komentāri

  • ukris
    +1 +1 0

    ukris

    jauka ziņa. un viņi tiešām izskatās laimīgi un priecīgi. un krietni jaunāki par saviem gadiem. cerams, ka vēl krietni padzīvos savā jaunajā statusā.
  • Vita

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl