Pasaules labākie dejotāji decembrī atkal tiksies Rīgā

Komentāri
Pasaules labākie dejotāji decembrī atkal tiksies Rīgā
Publicitātes foto

No 19. līdz 21. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notiks vērienīgais sporta deju festivāls “Baltic Grand Prix”, kas šogad pasaules labākos dejotājus pulcēs jau 33. reizi.

Sporta deju festivāls “Baltic Grand Prix” pulcēs vairāk nekā tūkstoti dejotāju pāru no 35 pasaules valstīm un četriem kontinentiem, tostarp ASV, Japānas, Kanādas, Honkongas, Austrālijas un Eiropas valstīm. Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām, kļūstot par vienu no pasaulē lielākajiem sporta deju festivāliem, stāsta deju centra “Spektrs” pārstāve Līva Segliņa.

Sacensības vienlaikus notiks divās hallēs uz trīs deju laukumiem. Festivāla centrālie notikumi risināsies 20. un 21. decembra vakara seansos, kad sacensību muzikālo pavadījumu pirmo reizi sniegs “Dave Benton’s Perfect Band” no Tallinas.

Sestdien, 21. decembrī, notiks pasaules čempionāts junioriem standartdejās. Par čempionu titulu sacentīsies apmēram 65 deju pāri no 35 valstīm, izcīnot 13. Rīgas domes kausu standartdejās. Notiks arī sacensības profesionāļiem Latīņamerikas dejās un neaizmirstami deju paraugdemonstrējumi.

Svētdien, 21. decembrī, pirmo reizi festivāla un Latvijas sporta deju vēsturē skatītājiem būs iespēja vērot Pasaules Super Grand Prix profesionāļiem standartdejās un aizraujošas pasaules atklātās reitinga sacensības Latīņamerikas dejās. Būs arī neaizmirstami Boogie Woogie un Tango Argentino deju paraugdemonstrējumi.

Starptautisko sporta deju festivālu “Baltic Grand Prix 2014” rīko deju centrs “Spektrs” sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldi.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl