Komentāri
Pasaulē vecākie dvīņi ierauj un atklāj, kā nodzīvot līdz 102 gadiem
Foto: Reuters/ Scanpix

Nepārēsties, nedzīties pakaļ sievietēm un katru dienu izdzert glāzi vīna – tāds ir pasaulē vecāko dvīņu padoms ilgai un laimīgai dzīvei. Beļģi Pīters un Pauls Langeroki šogad svin 102 dzimšanas dienu.

1913. gadā dzimušie dvīņi ir dzīvojuši kopā lielāko daļu savas dzīves un pat šodien reti kad atstāj viens otru, dzīvojot vienā istabiņā veco ļaužu pansionātā Beļģijas pilsētas Ģentes pievārtē. Brāļiem tā arī līdz šim nav izdevies atrast sev dzīvesbiedres, jo viņi vienmēr izbrāķējuši otra noskatīto sirdspuķīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ik dienu malkojot pa glāzei vīna, 102 gadus vecajiem dvīņubrāļiem nav īpašu noslēpumu, kā sasniegt tik iespaidīgu vecumu. Viņi atceras, ka 85 gadu vecumā ārsts viņiem teicis, lai nekad nedomā, cik ilgi vēl dzīvos. Lai arī tagad viņiem ir jau pāri 100 gadu slieksnim, tomēr vēl vajadzīgi trīs gadi, lai sasniegtu amerikāņu dvīņu Glena un Deila Moiera rekordu – viņi nodzīvoja līdz 105 gadu vecumam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl