Pasaule tiek iepazīstināta ar jaunāko Xbox konsoli One S

0 Komentāru
Pasaule tiek iepazīstināta ar jaunāko Xbox konsoli One S
Foto: ekrānuzņēmums

Nedēļas nogalē un līdz pat šim brīdim Kalifornijā, Losandželosā, norisinājās pasākums, kas pielīdzināms tehnoloģiju un videospēļu Pasaules kausam. Tajā ikviens grib gan atrādīt savu jaunāko, kas nu viņam ir, kā arī interesenti – apskatīt, ko jaunu piedāvās spēļu veidotāji un tehnikas ražotāji, lai nākotnē “geimeriem” dzīve būtu vēl interesantāka. Izstādē E3 šogad tika prezentēts jaunākais Xbox veikums, kas ir kā papildinājums iepriekšējai konsolei, un tās nosaukums – One S.

Iepazīstinām ar jauno Xbox One S, uz kura varēsiet baudīt labāko spēļu parādi, sākot ar Xbox 360 klasiku līdz pat mūsdienu jaunākajiem grāvējiem, kas vēl tikai tiek plānoti laist klajā, piemēram, Call of Duty Infinite Warfare vai Resident Evil 7.

Pati konsole būs par 40% mazāka nekā tā vecākais brālis – One modelis, kas to padara par mazāko konsoli pasaulē. Ar šo ierīci videospēļu fani piedzīvos bagātīgāku gaismu un krāsu miksu, kā arī līdz pat 2 terabaitiem atmiņas. Un vēl, un vēl, un vēl. Zemāk piedāvājam apskatīt video, ar ko pasaule tika iepazīstināta E3 Expo izstādes laikā Losandželosā 13. jūnijā.

Plašāku informāciju par šīs konsoles specifikācijām varat sameklēt viņu mājaslapā, klikšķinot šeit!

Video

0 Komentāru