Pasaulē lielākā gumijas pīle sagaidīta Šanhajā

Komentāri
Pasaulē lielākā gumijas pīle sagaidīta Šanhajā
Foto: AFP/ LETA

Ķīnas pilsētā Šanhajā apskatāma lielākā piepūšamā pīle pasaulē. Nīderlandiešu mākslinieka Florentīna Hofmana veidotais objekts ir daļa mākslas projekta, kas jau apceļojis visu pasauli.

Kopš savas debijas Amsterdamā 2007. gadā gumijas pīle ir apciemojusi 22 pilsētas visā pasaulē. Līdz šim tā bija pabijusi arī vairākās Ķīnas pilsētās, līdz vakar piestāja Šanhajā.

Milzu gumijas pīles autors Florentīns Hofmans skaidro, ka Šanhaja ir lieliska pilsēta, un viņam ir prieks, ka gumijas pīle var būt šeit. Pēc viņa teiktā, gumijas pīle vieno cilvēkus, un šajā gadījumā tā savienos Šanhaju ar pārējo pasauli.

18 metrus augstā gumijas pīle jau piesaistījusi plašu uzmanību. Tā tiek uzskatīta par pasaulē lielāko piepūšamo pīli, un Šanhajā uzturēsies veselu mēnesi starptautiska kultūras un mākslas projekta ietvaros. Tiesa gan, ne visur pīlei ir klājies labi – Taivānā tās vizītes laikā nezināmi ļaundari pamanījās izlaist no tās gaisu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl