Pasaule jūk prātā: vai tu spētu nogalināt Hitleru bērnībā?

Komentāri
Pasaule jūk prātā: vai tu spētu nogalināt Hitleru bērnībā?
Foto: Flickr

Nezināmu iemeslu dēļ izdevums New York Times nolēma veikt beznozīmīgu aptauju – ja tev būtu iespēja ceļot laikā un kāds dotu iespēju satikt Hitleru bērnībā, vai tu viņu nogalinātu? 

Kā raksta tehnoloģiju un izklaides portāls Gizmodo, apkopojot datus, šokējoši vai tieši pretēji – gaidīti, rezultāti izvērtušies šai visai īpatnējajai aptaujai, jo 42% visu aptaujāto to pavisam noteikti izdarītu, 30% to nedarītu, bet 28% nav pārliecināti, vai tā būtu laba doma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ideja jau, protams, fantastiska, bet ne velti filmu vēsturē izdotas neskaitāmas filmas un sarakstīts miljoniem grāmatu par to, kas notiek ar nākotni, kad kaut kas tiek izmainīts pagātnē. Tieši tā, katastrofa. Bet tomēr, tieši šī New York Times žurnāla aptauja izraisīja milzīgu vētru sociālajā vietnē Twitter, un tur izskanējuši visdažādākie viedokļi un joki par šo tēmu – sākot ar Hitlera bērnības bildēm, beidzot ar parodijkontiem. Viens lietotājs pat ieteicis, kāpēc gan viņu nogalināt? Var taču nolaupīt un uzaudzināt ar mīlestību un rūpēm par mazo Ādolfu.

Un kā ir ar tevi?

Vai Tu atgrieztos laikā un nogalināt zīdaini - Hitleru?

Rezultāti:
19%

54%

27%

Neesmu drošs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl