Pasaule jūk prātā: vai tu spētu nogalināt Hitleru bērnībā?

Komentāri
Pasaule jūk prātā: vai tu spētu nogalināt Hitleru bērnībā?
Foto: Flickr

Nezināmu iemeslu dēļ izdevums New York Times nolēma veikt beznozīmīgu aptauju – ja tev būtu iespēja ceļot laikā un kāds dotu iespēju satikt Hitleru bērnībā, vai tu viņu nogalinātu? 

Kā raksta tehnoloģiju un izklaides portāls Gizmodo, apkopojot datus, šokējoši vai tieši pretēji – gaidīti, rezultāti izvērtušies šai visai īpatnējajai aptaujai, jo 42% visu aptaujāto to pavisam noteikti izdarītu, 30% to nedarītu, bet 28% nav pārliecināti, vai tā būtu laba doma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ideja jau, protams, fantastiska, bet ne velti filmu vēsturē izdotas neskaitāmas filmas un sarakstīts miljoniem grāmatu par to, kas notiek ar nākotni, kad kaut kas tiek izmainīts pagātnē. Tieši tā, katastrofa. Bet tomēr, tieši šī New York Times žurnāla aptauja izraisīja milzīgu vētru sociālajā vietnē Twitter, un tur izskanējuši visdažādākie viedokļi un joki par šo tēmu – sākot ar Hitlera bērnības bildēm, beidzot ar parodijkontiem. Viens lietotājs pat ieteicis, kāpēc gan viņu nogalināt? Var taču nolaupīt un uzaudzināt ar mīlestību un rūpēm par mazo Ādolfu.

Un kā ir ar tevi?

Vai Tu atgrieztos laikā un nogalināt zīdaini - Hitleru?

Rezultāti:
19%

54%

27%

Neesmu drošs

Lasi vēl