Pasaulē, iespējams, laipnākā bruņotā aplaupīšana

Komentāri

Šis starpgadījums norisinājies ASV pilsētas Sietlas ziemeļu daļas pārtikas veikaliņā, kur kāds ļoti izmisis kungs, piedraudot ar ieroci pārdevējam, lūdza iztukšot kasi. Tiesa, tā nebija parasta laupīšana, jo zaglis to visu darīja apbrīnojami laipni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iebrucējs sākumā nopirka un samaksāja par kafiju, pēc tam izvilka ieroci un neredzēti laipni palūdza pārdevējam iztukšot kasi. Cietušais jautāja, vai nevar izlīdzēties ar 40 dolāriem, bet noziedznieks paskaidroja, ka viņam ir bērni, kas jābaro, un īre, kas jānomaksā. Šajā, iespējams, draudzīgākajā laupīšanā cilvēces vēsturē interesantākais ir tas, ka vecais vīrs, pametot veikalu, teica, ja viņš varēs, kādreiz atgriezīsies un naudu atdos. Jādomā, vai tik šī laupīšana pārdevējam neuzlaboja dienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl