Pārītis, kurš “parubījās”, līdz šim neredzēta Poiša un zeķu kundzīte šosejas malā – “mēles trinēju” TOP tēmas aizvadītajā nedēļā

0 Komentāru
Pārītis, kurš “parubījās”, līdz šim neredzēta Poiša un zeķu kundzīte šosejas malā – “mēles trinēju” TOP tēmas aizvadītajā nedēļā
Foto: Sabīne Zvirbule, ekrānuzņēmums/Skaties.lv

Pagājušā nedēļa Latvijā bijusi visai koša – sākot ar dažādu sabiedrībā zināmu cilvēku izskata maiņām, kā arī ar pēdējo gadu seksīgākās filmas iznākšanu kinoteātros. Par ko sabiedrība varēja trīt mēles aizvadītajā nedēļā?

Portāls Skaties.lv ir apkopojis “karstākās” tēmas Latvijas šovbiznesā, kuras neatstāja vienaldzīgu nevienu.

Poišas jaunais imidžs

Aizvadītās nedēļas viena no apspriestākajām tēmām bija gaidāmais TV3 šovs “Patiesības spogulis”, kurā viena no vadītājām būs ģimenes psihoterapeite Aina Poiša. Par jauno šovu lasi šeit!

Tomēr skatītājiem par lielu pārsteigumu, Aina ir iejutusies jaunā tēlā – atvadījusies no melnajām matu cirtām, kā arī kardināli mainījusi stilu. Ainai palīdzēja modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. Lūk, ko viņš pats saka par Ainas jauno izskatu!

Arī Lindai Leen jauneklīgs izskats

37 gadus vecā Linda Leen uz ”Eirovīzijas” atlases skatuves kāpa patiesi pārsteidzošā izskatā, ne vienā vien konkursa vērotājā raisot sajūtas par centieniem līdzināties kādai citai dīvai – amerikāņu popzvaigznei Beyonce. Līdzību ar afroamerikāņu izcelsmes dziedātāju paspilgtināja Lindas Leen izteikti brūnais ādas tonis, kas izteiksmīgi kontrastēja ar daiļavas platīnblondajiem matiem. Novērtē pats!

Neskatoties uz Lindas jauno izskatu, viņa ieguva iespēju pierādīt sevi arī “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālā.

“Tumsa piecdesmit nokrāsās” latviešu stilā

Visi kino mīļotāji un filmas “Greja piecdesmit nokrāsas” fani nedēļas sākumā pulcējās uz filmas turpinājuma pirmizrādi. Iespējams, tu atradīsi sevi starp draiskās filmas skatītājiem – apskati krāšņos foto!

Par godu Freimim izdota jauna dziesma

Aizvadītās nedēļas sākums iesākās uz visnotaļ nostalģiskas nots – dziedātājam un dzejniekam Mārtiņam Freimanim 7. februārī apritētu 40 gadi. Par godu daudzu mūziķu draugam, grupa ”Tumsa” laida klajā līdz šim nedzirdētu Freimaņa dziesmu ”Un tāpēc ir jāsaredz”. Vairāk par skaisto dziesmu uzzini šeit!

Pārītis, kurš “parubījās” un pēc tam izšķīrās

TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” skatītāji pagājušajā nedēļā trina mēles par raidījuma dalībniekiem – Anitu un Jāni. Pāris šovā sevi pieteica ar interesantu iepazīšanās stāstu. Anita atklāja, ka iepazinušies klubā, aizgājuši pie Jāņa, “iedzēruši šampi un parubījušies”. Vairāk par amizanto iepazīšanos vari uzzināt šeit!

Kas atklājās neilgi pēc šova, pāris nav kopā kopš pagājušā gada novembra. Kāpēc tā – uzzini ekskluzīvajā intervijā ar šova varoni Anitu!

Zeķu tantīte šosejas malā

2015. gada rudenī sociālos tīklus pāršalca stāsts par kādu sirmu kundzīti, kura Liepājas šosejas malā netālu no Brocēniem pa ziemas salā tirgo pašadītas zeķītes. Pagājis pusotrs gads, bet nekas nav mainījies.

Skaties.lv sastapa sirmmāmiņu šosejas malā kādā janvāra rītā, iegādājās tiešām izcilas kvalitātes vilnas zeķu pāri un uzklausīja sirsnīgās adītājas stāstu. To vari izlasīt šeit!

Foto: “Eirovīzija” būs šā mēneša apspriestākais notikums

0 Komentāru