Komentāri
Par pasaules skaistāko precēto sievieti atzīta vjetnamiete; Latvijas pārstāve tiek pie šarmantākās titula
Publicitātes foto

Dienvidāfrikā, Durbanā, noslēdzies konkurss ”Mrs. Universe 2017”, kurā par skaistākās precētās sievietes titulu cīnījās 84 sievietes no visas pasaules, tostarp Zanda Panava no Ogres. Pie galvenā kroņa tikusi Vjetnamas pārstāve Trama Honga Lū, savukārt mūsu Zanda titulēta kā šarmantākā konkursante.

Šogad par pasaules skaistākās precētās sievietes kroni kopā cīnījās 84 apburošas dāmas. Latviju pārstāvēja šarmantā divu meitu mamma Zanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no konkursa šā gada mērķiem bija pievērst uzmanību vardarbības pret sievietēm problēmai visā pasaulē.

Nedēļas nogalē noticis krāšņs fināla šovs, kurā par pasaules skaistāko sievieti atzīta Vjetnamas pārstāve Trama Honga Lū.

Arī mūsu Zanda nav palikusi bez atzinības. Latvijas pārstāve atzīta par šarmantāko no visām 84 dalībniecēm, iegūstot titulu ”Mrs. Charm”.

 

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl