Komentāri
Par pasaules skaistāko precēto sievieti atzīta vjetnamiete; Latvijas pārstāve tiek pie šarmantākās titula
Publicitātes foto

Dienvidāfrikā, Durbanā, noslēdzies konkurss ”Mrs. Universe 2017”, kurā par skaistākās precētās sievietes titulu cīnījās 84 sievietes no visas pasaules, tostarp Zanda Panava no Ogres. Pie galvenā kroņa tikusi Vjetnamas pārstāve Trama Honga Lū, savukārt mūsu Zanda titulēta kā šarmantākā konkursante.

Šogad par pasaules skaistākās precētās sievietes kroni kopā cīnījās 84 apburošas dāmas. Latviju pārstāvēja šarmantā divu meitu mamma Zanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no konkursa šā gada mērķiem bija pievērst uzmanību vardarbības pret sievietēm problēmai visā pasaulē.

Nedēļas nogalē noticis krāšņs fināla šovs, kurā par pasaules skaistāko sievieti atzīta Vjetnamas pārstāve Trama Honga Lū.

Arī mūsu Zanda nav palikusi bez atzinības. Latvijas pārstāve atzīta par šarmantāko no visām 84 dalībniecēm, iegūstot titulu ”Mrs. Charm”.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl