Par līgavaiņa slepkavībā apsūdzēto latvieti Amerikā uzņem filmu

Komentāri
Par līgavaiņa slepkavībā apsūdzēto latvieti Amerikā uzņem filmu
Foto: Facebook.com

Pagājušajā nedēļā Latvijā ieradās amerikāņu televīzijas ABC filmēšanas grupa, lai uzņemtu filmu par latviešu meiteni Andželiku Grasvaldi (35), kura nu jau pusgadu atrodas apcietinājumā ASV kā aizdomās turamā par sava līgavaiņa tīšu nogalināšanu.

ABC komanda viesojusies pie jaunietes mammas Allas Rēzeknē. Andželika uz dzīvi ASV pārcēlusies pirms 15 gadiem un nu ir apspriestākā latviete otrpus okeānam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

19. aprīlī meitene kopā ar savu 46 gadus veco līgavaini Vinsentu Viafori devās laivot pa Vindzoras upi. Tā bija strauja, un Vinsenta kajaks apgāzies. Andželika apgalvo, ka centusies glābt mīļoto, tomēr divas nedēļas pēc traģēdijas Ņujorkas policija paziņoja, ka Andželikas liecībās ir acīmredzamas pretrunas. Turklāt uzradušies aculiecinieki, kas it kā redzējuši, ka kajaks apgāzies latvietes vainas dēļ un viņa esot vien noskatījusies, kā mīļotais pazūd zem ūdens.
Tiek uzskatīts, ka jaunietei bijis iemesls savu mīļoto nogalināt – Vinsents viņai novēlējis savas apdrošināšanas naudu 250 000 ASV dolāru apmērā.

Nu TV kanāls nedēļu viesojies Rēzeknē, intervējis Andželikas mammu un klasesbiedrus, apbraukājis vietas, kur jauniete mēdza uzturēties. Žurnālisti apgalvo, ka vēloties mainīt sabiedrības nostāju pret viņu.

FOTO

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl