Komentāri
Par titula “Latvijas seksīgākais dibens” īpašnieci kļūst rīdziniece Marta
Titula "Latvijas seksīgākais dibens 2014" īpašniece Marta Dobele. Foto: Jānis Reinfelds

Par Liepājas pludmales bāra “Red Sun Buffet” rīkotā konkursa “Latvijas seksīgākais dibens” uzvarētāju kļuvusi rīdziniece Marta Dobele.

Pavisam šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 20 pretendentes, no kurām žūrija izvēlējās piecas labākās, kuras piedalījās vasarīgā fotosesijā Liepājas pludmalē un arī konkursa finālā “Rally Beach Party” laikā 30.augustā. Visas finālistes izpelnījās lielas pasākuma apmeklētāju ovācijas, un par uzvarētāju kļuva Marta Dobele no Rīgas.

Uzvarētāju konkursā noteica skatītāju balsojums vietnē draugiem.lv/redsunbuffet un žūrijas vērtējums, kura sastāvā bija pārstāvji no “Red Sun Buffet”, stila studijas “GA studio”, žurnāla FHM, “Lauma Lingerie”, kā arī fotogrāfs Jānis Reinfelds.

“Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas sievietes ir visskaistākās pasaulē, tāpēc esam gandarīti, ka šogad tik daudzas nolēma atsaukties mūsu aicinājumam piedalīties šajā konkursā. Visskaistākās sievietes visskaistākajā pludmalē – tas ir lielisks salikums, kas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Vēlos pateikties visām konkursa dalībniecēm un visiem līdzjutējiem un atbalstītājiem,” stāsta “Red Sun Buffet” īpašnieks Mareks Alberts.

Titula “Latvijas Seksīgākais dibens 2014” ieguvēja balvā ieguva gan tūrisma aģentūras “Ap Sauli” apmaksātu ceļojumu uz Parīzi, gan apmaksātu fotosesiju un fotogrāfiju publikācijas žurnālā “FHM”. Savukārt balvas no konkursa atbalstītājiem saņēma visas finālistes.

Pirmo reizi Latvijas seksīgākā dibena īpašniece tika noskaidrota 2012.gada vasarā, kad ar vislielāko interneta balsu skaitu un augstāko žūrijas vērtējumu piecu finālistu konkurencē pirmajā vietā ierindojās rīdziniece Līva Bērziņa. Pērn konkursā uzvarēja ventspilniece Linda Stebule.

Konkursu “Seksīgākais dibens 2014” rīko Liepājas pludmales bārs “Red Sun Buffet” sadarbībā ar stila studiju “GA Studio”, fotogrāfu Jānis Reinfelds un žurnālu “FHM”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl